OBROVSKÁ TRAGÉDIA! 6-ročný chlapec zastrelil svoju 5-ročnú sestričku!

Šesťročný chlapec smrteľne postrelil svoju päťročnú sestru v ich dome na východe Indiany a polícia oznámila, že v prípade vraždy boli zatknutí ich rodičia.

Prví záchranári objavili dievčatko so strelným poranením hlavy v utorok skoro popoludní v dome v meste Muncie, 60 míľ severovýchodne od Indianapolisu. Previezli ju do nemocnice IU Health Ball Memorial Hospital, kde ju vyhlásili za mŕtvu, informoval denník The Star Press.

Jacob Grayson vyšetrovateľom povedal, že jeho 6-ročný syn vybral zo sejfu jednu z dvoch nabitých zbraní a zastrelil svoju sestru, uviedla polícia.

Dvadsaťosemročný Grayson a jeho 27-ročná manželka Kimberly Graysonová boli predbežne obvinení zo zanedbania starostlivosti o závislú osobu s následkom smrti a ďalších troch prípadov zanedbania starostlivosti, uviedla zástupkyňa policajného náčelníka Melissa Criswellová.

Chlapec polícii povedal, že našiel kľúč od trezora v spálni svojich rodičov a vybral zbraň, keď jeho matka spala.

Rodičia povedali polícii, že ich syn už predtým trezor otvoril, a Kimberly Graysonová uviedla, že spolu s manželom vzali chlapca na strelnicu, aby ho naučili strieľať z pištole.

zdroj: apnews.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com