OBROVSKÁ TRAGÉDIA: 5-členná rodina spoločne vyskočila zo 7. poschodia!

V meste Montreux, ktoré leží na brehu Ženevského jazera, našli štyroch mŕtvych ľudí pri budove.

Telá piatich ľudí boli nájdené pred jedným z domov približne o 7.00 hodine ráno. Podľa reportéra švajčiarskeho RTSinfo osoby vyskočili alebo spadli z balkóna na siedmom poschodí, kde detektívi hľadali stopy na záberoch zverejnených na verejnosti.

Pôvodne sa predpokladalo, že všetky zahynuli pri páde z bytu, jedna však prežila a s vážnymi poraneniami ju previezli do nemocnice.

Polícia sa k okolnostiam prípadu oficiálne nevyjadrila s odvolaním sa na prebiehajúce vyšetrovanie. Neuviedla, či podozriví boli švajčiarskymi občanmi.

Denník Blick na svojej webovej stránke s odvolaním sa na svedkov žijúcich na mieste činu uviedol, že obete boli členmi jednej rodiny a že zrejme vyskočili z balkóna svojho bytu na siedmom poschodí. Otázkou zostáva, ak je to tak, čo ich viedlo k takémuto činu. Jeden zo susedov pre Le Temps povedal, že ide o nenápadnú rodinu, ktorá sa do domu nasťahovala pred tromi rokmi.

Noviny Le Temps, vychádzajúce vo francúzskom jazyku, uviedli, že podľa výpovedí susedov žila v dotknutom byte päťčlenná rodina vrátane dvoch tínedžerov a starej matky. Noviny citovali jedného zo susedov, Claudea Rouillera, ktorý uviedol, že z bytu nebolo počuť žiadne zvuky.

Mesto Montreux je známe najmä ako turistické stredisko a predovšetkým každoročným džezovým festivalom.

zdroj: blick.ch

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com