OBROVSKÁ TRAGÉDIA! 2-ročné zabudnuté dieťa zomrelo v rozpálenom aute, matka ho tam nechala 7 hodín!

Polícia vyšetruje smrť dvojročného dievčatka, ktoré údajne zostalo bez dozoru vo vozidle pred domom v New Jersey.

Dievčatko tam strávilo 7 hodín, jej bezvládne telo vybrali z auta susedia, ktorí išli náhodou okolo.

Podľa prokurátora okresu Somerset Johna P. McDonalda a riaditeľa verejnej bezpečnosti mesta Franklin Quovella M. Maeweathera polícia vo Frankline reagovala v utorok okolo 14.21 h na volanie hasičov o dieťati so zástavou srdca.

Prichádzajúci policajti našli suseda, ktorý slúži ako člen miestneho hasičského zboru, ako podáva umelé dýchanie nereagujúcemu dieťaťu, uviedli úrady. Podľa prokuratúry prišli lekárske jednotky Univerzitnej nemocnice Roberta Wooda Johnsona a pokúšali sa dievčatko oživiť, než bolo na mieste vyhlásené za mŕtve.

Podľa predbežného vyšetrovania bolo batoľa ponechané vo vozidle bez dozoru a v súčasnosti prebieha ďalšie vyšetrovanie, ktorého cieľom je zistiť okolnosti a dobu, ako dlho bolo dieťa vo vozidle, uviedla prokuratúra.

Na určenie príčiny a spôsobu smrti dieťaťa je naplánovaná pitva, ktorú vykoná severný regionálny úrad súdneho lekára v New Jersey.

Na vyšetrovanie reagovali detektívi z oddelenia závažných trestných činov prokuratúry okresu Somerset, z oddelenia vyšetrovania na mieste činu, z policajného oddelenia v mestečku Franklin a zo severného regionálneho súdneho lekára v New Jersey.

Každého, kto má informácie súvisiace s úmrtím dieťaťa, žiadame, aby kontaktoval oddelenie závažných trestných činov prokuratúry okresu Somerset alebo policajné oddelenie v mestečku Franklin.

zdroj: eu.usatoday.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com