OBROVSKÁ TRAGÉDIA! 14-mesačný chlapček trpel viac ako päť hodín: Úmyselne ho zamkli v rozhorúčenom aute!

19-ročný Landon Parrott sa priznal, že nechal svoje ročné dieťa v aute, aby „nerušilo v dome“, uviedla polícia v príspevku na Facebooku.

Muž z Ohia bol obvinený z vraždy, dvoch prípadov ohrozenia dieťaťa a neúmyselného zabitia po tom, čo sa údajne polícii priznal, že svoje ročné dieťa nechal úmyselne päť hodín v rozpálenom aute, uviedla polícia.

Devätnásťročný Landon Parrott priviezol 1. septembra popoludní nereagujúce dieťa do nemocnice Cleveland Clinic Union Hospital, kde údajne spočiatku poskytol detektívom rozporuplné informácie o tom, čo sa stalo, uviedol v príspevku na Facebooku náčelník polície v Novej Filadelfii Michael Goodwin.

„Ako vyšetrovanie pokračovalo a zhromažďovali sa dôkazy, otec bol konfrontovaný s novými informáciami a priznal sa detektívom, čo sa stalo jeho synovi,“ uviedol Goodwin v príspevku na Facebooku.

Tieto nové informácie podľa miestnej pobočky televízie Fox WJW údajne zahŕňali videozáznam z bezpečnostnej kamery zaznamenaný cez ulicu od rodinného domu, na ktorom je podľa vyšetrovateľov údajne vidieť, ako Parrott nechal chlapca samého v aute, zatiaľ čo jeho matka pracovala.

Na videu je údajne vidieť Parrotta s chlapcom okolo 8:30 a potom údajne až o 13:50, keď Parrott išiel vyzdvihnúť chlapcovu matku z práce, uviedla WJW.

„Počas rozhovoru sa ukázalo, že nešlo o zabudnutie na dieťa, ale o úmyselný čin, aby dieťa v dome nerušilo,“ dodal Goodwin.

Vonkajšie teploty sa podľa Goodwina vyšplhali na 30 stupňov, keď dieťa zostalo v aute. Vo vnútri auta mohlo byť až 55  stupňov, povedal pre WJW policajný kapitán z Novej Philadelphie Ty Norris.

Parrott vyšetrovateľom povedal, že videl správy o úmrtiach detí v horúcich autách, ale aj tak tam syna nechal, povedal Norris pre WJW.

V nekrológu chlapca sa píše, že to bol „milujúci mamin syn“, ktorý „bude spomínaný pre svoju milú povahu a jemný spôsob zaobchádzania so zvieratami, dokonca aj v takom mladom veku, a pre svoje nadšenie pre svojho najlepšieho priateľa Mickey Mousea“.

Parrott je zadržiavaný vo väznici okresu Tuscarawas na kauciu 250 000 dolárov, uviedla polícia v príspevku na Facebooku.

 

zdroj: nbcnews.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com