OBROVSKÁ DRÁMA v Púchove: Podmienečne odsúdený dôchodca napadol poštárku s nožom v ruke!

V piatok minulého týždňa sa v jednej z obcí okresu Púchov odohrala dramatická udalosť, na ktorú poštová doručovateľka nezabudne do konca života. Doručovateľka sa ako zvyčajne vybrala rozvážať poštu a vyberať platby za energie. Na dvore rodinného domu však bola nečakane napadnutá 67-ročným mužom.

Vyšetrovanie ukázalo, že k napadnutiu došlo potom, ako si poštárka položila služobnú tašku na zem a kľakla si, aby vybrala služobnú peňaženku. Keď bola otočená chrbtom k mužovi, ten k nej pristúpil a fyzicky ju napadol. Muž ju chytil za golier bundy a vlasy, ťahal ju smerom do garáže a držal v ruke nôž.

Poštárka začala v panike kričať o pomoc. Po niekoľkých pokusoch sa jej podarilo uniknúť z mužovho zovretia a opustiť dvor rodinného domu. Počas úteku si všimla, že muž sa zmocnil jej služobnej peňaženky.

Vystrašená doručovateľka požiadala miestnych obyvateľov o pomoc. Privolaná policajná hliadka muža na mieste činu nenašla, avšak nasledujúci deň ho zadržali v Púchove.

67-ročný muž bol obvinený zo zločinu lúpeže. Keďže bol v minulosti viackrát súdne trestaný a napadnutie poštárky spáchal počas doby podmienečného prepustenia, bolo podané podnet na väzobné trestné stíhanie.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

1 komentár k “OBROVSKÁ DRÁMA v Púchove: Podmienečne odsúdený dôchodca napadol poštárku s nožom v ruke!”

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com