O svojho chorého manžela sa starala 20 rokov. Keď zomrel, zavolal jej syn a pripravil jej najväčšie prekvapenie!

Carla Brooksová sa nikdy nesťažovala na svoj osud, hoci mnohé ženy v jej situácii by sa jednoducho zrútili… Pred dvadsiatimi rokmi jej manžel Carl utrpel mozgovú príhodu a už sa nikdy nezotavil. Carla sa o neho starala až do jeho smrti pred rokom. Až vtedy sa žena zrútila a pomyslela si, že život už nemá zmysel. Teraz potrebovala pomoc a tú jej poskytol jej syn Barton.

Bartona hlboko zasiahla aj smrť jeho otca… Pri prezeraní starého rodinného albumu ho zaujala fotografia jeho rodičov z roku 1962, keď sa vybrali na krátky výlet do Európy. Barton dostal skvelý nápad – naplánoval pre svoju matku a seba cestu do 20 krajín, aby si uctil 20 rokov, počas ktorých sa starala o jeho otca .

Barton napísal:

„Jedného dňa som jej zavolal a spýtal sa jej, čo má dnes v pláne. Odpovedala, že to nie je nič zvláštne, že chce navštíviť svoju kamarátku a trochu si oddýchnuť. Potom som ju pozval na výlet do Paríža. Bol som veľmi šťastný, ale to nebolo všetko… Navštívili sme aj Barcelonu, Rím a Londýn, všetko z vďačnosti za to, že sa starala o môjho otca.“

Pekné gesto, však?

Má skvelého syna! Zdieľajte tento inšpiratívny príbeh.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com