O nevere svojho nastavajúceho sa dozvedela len deň pred svadbou. To ako zareagovala šokovalo všetkých hostí v deň obradu!

Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote. Počas svadobného dňa sa rozhodne o osude nielen dvoch ľudí, ale aj celej ich rodiny v budúcnosti. Keď sa povie slovo „svadba“, každý si hneď predstaví čisto pozitívne emócie, radosť, smiech, tanec, veselosť…

Skrátka nezabudnuteľné okamihy, ktoré človek prežije v živote skutočne len raz, no spomínať bude na ne do smrti. Keď si plánujeme takýto veľký deň, ani vo sne by sme nepredpokladali, že nám ho môže niečo prekaziť. Nakoľko sa táto udalosť plánuje roky dopredu, všetko je pripravené do detailov a snúbenci nenechávajú skutočne nič na náhodu.

Žiaľ, hoci veľmi zriedka, predsa sa občas stane, že svadba jednoducho nevyjde. Mladá Britka Casey by o tom vedela hovoriť svoje. Iba deň pred svadbou sa stalo totiž niečo, čo ju poznačilo nadlho a kvôli čomu jej svadba nevyzerala tak, ako by mala.

Noc pred svadbou si spolu s družičkami a zároveň blízkymi priateľkami užívala rozlúčku so slobodou. Všetci už mali trochu vypité a zábava bola v plnom prúde. Atmosféra bola skutočne krásna, keď jej v tom, uprostred noci prišla správa. Domnievala sa, že sa nejedná o nič dôležité, že to bude len nejaká drobnosť od jej budúceho manžela či iná nepatrná záležitosť.

Keď si otvorila správy, ostala v šoku. Niekto jej totiž poslal odfotenú konverzáciu jej snúbenca s cudzou ženou. Žiaľ, jednalo sa o veľmi pikantné správy, z ktorých jasne vyrozumela, že ju jej nastávajúci už niekoľko mesiacov podvádza.

„Čo by si povedala na to, keby sme sa zajtra stretli?“
„Och, keby aj Casey vedela v posteli to, čo dokážeš ty.“

 

Toto sú len dve z desiatok správ, ktoré si Casey prečítala. Priznáva, že spočiatku ani len neverila, že to môže byť pravda. Ani v tom najhoršom sne by ju nenapadlo, že muž jej života s ktorým sa chystala prežiť až do smrti môže byť autorom takých oplzlých správ voči inej žene, ktorá sa im zjavne nebránila. Správy boli staré niektoré niekoľko mesiacov, iné iba niekoľko dní.

„Bolo to ako keby mi niekto vrazil nôž priamo do srdca,“ povedala Casey. Priateľky ju prehovárali, aby svadbu zrušila, no ona sa rozhodla udeliť svojmu sukničkárskemu snúbencovi poriadnu lekciu, na ktorú nezabudne do smrti nielen on, ale ani celá rodina.

Na druhý deň sa všetci pozvaní dostavili na obrad v požadovanom čase. Prišla aj Casey v svadobných šatách. Pred oltárom vyzeralo všetko ako zo škatuľky. Keď však malo dôjsť k čítaniu manželského sľubu, Casey začala namiesto prísahy čítať správy, ktoré sa k nej dostali predošlú noc.

Všetci svadobní hostia ostali zmetení a prekvapení. Niečo podobné skutočne nečakal nik a predovšetkým nie ženích. Po skončení celého aktu sa bývalí partneri rozišli a každý si žije momentálne vlastným životom.

ZDROJ: unilad.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com