Novomanželia počas medových týždnov spravili niečo, čo najskôr veľmi oľutovali. Teraz sa im vďaka tomu zmenil život!

Každý z nás zažil situáciu, kedy bol trošku opitý a urobil nejaké nepremyslené a hlavne netriezve rozhodnutie. Či už to boli nejaké banality, ktoré nijako neovplyvnili váš život, alebo niečo, čo malo dopad na váš život ešte ďalšie dni či týždne.

33-ročná Gina a 35-čoný Mark z Londýna išli osláviť svoje manželstvo na svadobnú cestu na Srí Lanku. Keď tam došli, určite nečakali, že budú odchádzať ako vlastníci hotela v rušnej lokalite Tangalle.

Všetko sa to začalo pri prvom pohári rumu, z ktorého neskôr bolo 12 pohárov. Pri hlbokých, nie úplne triezvych rozhovoroch s personálom však zistili, že hotelu končí nájomná zmluva. A tak sa bez najmenšieho váhania rozhodli, že si ho najmú na ďalšie tri roky za 39 576 dolárov, čo je v prepočte približne 35 000 eur.

„Po tom, čo som zistila, že na rok to bolo 13,200 dolárov, ja a Mark sme si mysleli, že to bude skvelý nápad kúpiť ho. Pretože sme boli tak opití,“ vyjadrila sa Gina.

Pri ďalšom dohadovaní sa o cene hotela však mali mierne problémy, pretože nemali prekladateľov. A tak pili viac rumu a na celej situácii sa zabávali. Keď to však začalo byť vážne a prekladatelia naozaj dorazili, Gina s Markom sa prebrali. Avšak nie na toľko, aby si to rozmysleli.

„Pretože sme väčšinu rozhovoru nerozumeli, Mark a ja sme sedeli a pili sme viac rumu a len sa viac opili. Po nejakom vyjednávaní sme sa konečne dohodli, že zaplatíme 39,576 dolárov za trojročný prenájom. 19,788 dolárov v prvom roku a druhú polovicu do marca 2019,“ povedala Gina.

Čo však neplánovali bola situácia, ktorá nastala. Novomanželia po tomto upísaní sa na 3 roky zistili, že čakajú dieťa.

„Naši priatelia a rodina si myslia, že sme idiotmi a nemali sme to urobiť – dlhovali sme peniaze za svadbu a žili sme v malom byte. Teraz máme dieťa na ceste. Mala som pocit, že som už bola zlá matka, pretože som sa cítila vinná, že som zbytočne vyhodila všetky tieto peniaze na takúto kúpu. Trápila som sa pocitom nezodpovednosti, ale bolo to buď potápanie alebo plávanie – a tak sme sa rozhodli, že budeme musieť fungovať,“ povedala Gina.

A tak sa aj stalo. Mladý pár si s očakávaním na svoje dieťatko otvorili 7 izieb s názvom Lucky Beach Tangalle. Tento biznis ich baví a naozaj sa im aj darí. Na bookingu majú veľa pozitívnych recenzií a už toto rozhodnutie neľutujú. Čo však vedia isto, podobné vážne rozhodnutia budú riešiť stopercentne na triezvo.

ZDROJ: ndtv.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com