Nová technika farbenia vlasov dobíja svet! S touto novinkou pre rok 2021 určite oslníte.

Ako sa hovorí, keď chceš nejako oddeliť svoju minulosť od prítomnosti, zmeň účes. Rok 2021 je síce už rozbehnutý, to vám ale nemusí brániť v tom, aby ste zmenili vizáž oproti tej minuloročnej. Dnes vám totiž prinášame nový spôsob farbenia vlasov, ktorý je hitom práve pre tento rok.

Techniku zvanú balayge určite poznáte. Minulý rok patrila k najžiadanejším a medzi jej fanúšikov patrili napríklad Jessica Alba, Rihanna či Alexa Chang. Išlo o techniku, ktorá vytvára efekt presvetlených prameňov. Odtieň vlasov sa pri nej mení horizontálne od tmavšej farby k svetlejšej.

Nová technika je však pravý opak. Ide o tzv. reverse balayge kedy sa svetlý odtieň vlasov mení na tmavý. Vyzerá to veľmi pôsobivo a my sme pre vás pripravili hneď niekoľko tipov, ako na to.

1. Ako vidíte, tmavé a svetlejšie odtiene sa striedajú. Korienky vlasov môžete teda nechávať svetlejšie.

2. Na fotke nižšie môžete vidieť ako použil stylista pri korienkoch svetlý odtieň a následne aplikoval odtieň gaštanovohnedej a zakončil to čokoládovou.

3. Odtiene môžete pokojne striedať, táto technika má mnoho variantov a teda vzniká úplne nová paleta.

4. Dosiahnuť takýto odtieň môže byť trochu ťažšie. Pokiaľ sú vaše prírodné vlasy tmavšie, bude to chcieť viac ako jednu návštevu kaderníka. Následne zvoľte odtieň pre končeky vlasov. Rovnako tmavšie korienky spôsobujú aj to, že budete musieť kaderníka navštevovať častejšie, kvôli odrasteným korienkom.

5. Ako môžete vidieť, nový trend je mimoriadne elegantný a hodí sa aj na slávnostnejšie príležitosti.

Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. S reverse balayge môže mať teraz každá žena jedinečnú korunu podľa vlastného vkusu. Ak sa vám tento trend na fotkách páči, určite ho vyskúšajte. Sme si istí, že nebudete ľutovať.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com