Nevinný vtip ho stál život! Mladík sa stavil s kamáratmi, o pár rokov neskôr kvôli tomu zomrel!

Takmer všetci z nás zažili nerozvážne rozhodnutia pod vplyvom alkoholu, ktoré sa nám vďaka Bohu nestali až tak osudným. Iný osud však čakal tohto 19-ročného mladíka, ktorý podgurážený alkoholom spravil vec, ktorá ho stala jeho život.

Jeden večer, kedy mladý Austrálčan Sam Ballard pil so svojimi kamarátmi na záhrade zmenil celý jeho život. Pár pohárov vína a jeho život už nebol nikdy taký istý. V opitosti sa s kamarátmi rozhodli, že zje slimáka. To ešte netušil čo ho čaká. Mladík to naozaj urobil a zhltol jeden z tých najnebezpečnejších druhov slimákov. Bol to konkrétne parazit pod latinským názvom Angiostrongylus cantonensis.

Už po pár minútach neskôr vážne ochorel a jeho celé telo bolo zrazu nevládne. Mladík, ktorý miloval športovanie zostal ochrnutý. Takto sa trápil osem rokov. Dostával nekontrolovateľné záchvaty a jeho telo už nikdy nebolo také ako pred týmto nerozvážnym krokom. Sam po ôsmych rokoch prehral svoj boj s jeho chorobou.

Práve tento príbeh by mal byť poučením pre všetkých, ktorí majú problém kontrolovať sa pri užívaní väčšieho množstva alkoholu. Aj nevinný vtip môže byť naozaj osudným pre váš život. Hlavne ak nad tým neuvažujete triezvo.

ZDROJ youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com