Neviete sa udržať a stále musíte niečo jesť? Riešenie prichádza v podobne elektrického náramku, ktorý vas kopne!

Ak si stále neviete pomôcť s vašimi zlými návykmi, prichádza revolučné riešenie. Nemusíte nič robiť. Nemusíte cvičiť, jesť zeleninu ani nič podobné. Na trhu sa zjavil náramok, Pavlov náramok, ktorý je naozajstným zázrakom.

Funguje na jednoduchej báze elektrických šokov. Tie prichádzajú vždy vtedy, keď si neviete povedať nie a prepadávate najrôznejším kalorickým jedlám. Samozrejme, výška voltov je v okruhu čísel 350, takže sa nemusíte báť, že by vám to nejakým spôsobom extrémne ublížilo. Princíp je len obmedzenie vášho prejedania sa.

Čo je však trochu diskutabilné, sú recenzie na náramok, a teda odporúčania, či sa naozaj oplatí tento výdobytok zakúpiť. Niektorí tvrdia, že sú elektrické šoky veľmi nepríjemné, až priam neznesiteľné, a preto museli náramok zahodiť iní zas tvrdia, že náramok vydrží len okolo 150 výbojov. Názory sú rôzne, no človek si musí vytvoriť ten vlastný aj tak sám.

Na zakúpenie tohto malého chudnucieho zázraku, vám treba 199 dolárov. Nie je to malá suma, a preto je potrebné aby ste si naozaj zvážili jeho kúpu. Nájdu sa aj ľudia, ktorým tento náramok značne pomohol a svojich zlozvykov sa zbavili.

Pozitívom však je aj to, že si túto aplikáciu, ktorá sa nachádza v náramku môžu stiahnuť aj vaši priatelia a pomocou nej vám dokážu zasielať priateľské výboje, len tak na diaľku.

zdroj: ladbible.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com