Nevedela, prečo je jej dieťa stále choré. Keď odmontovala vrchnák fľaštičky, zbadala TOTO!

Spread the love

Keď je dieťa choré, je to jedna z najhorších vecí, ktorá môže rodičia stretnúť. Čo to ale môže zhoršiť ešte viac je to, keď neviete, čo je príčinou …

 

A presne toto bol prípad Penny a Simona Cowella, ktorých syn bol stále chorý a zdravotný stav sa neustále zhoršoval. Aj napriek početným návštevam lekára ale vôbec netušili, čím by to mohlo byť. Bola to veľmi nepríjemná a stresujúca situácia. Simona po pár dňoch ale napadlo, že by to mohlo mať spojitosť s fľašou na pitie, ktorú ich malý denne používa – a mala pravdu!

 

Celú dobu používali značku Tommy Tippee, ktorá je známa po celom svete. Tieto fľaše, a samozrejme aj iné lepšie značky, používajú špeciálny filter. Ten sa ale po čase zanesie, a keď ho nebudete pravidelne čistiť, tak sa tu vytvorí pleseň, ktorá je práve ten kameň úrazu.

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

 

You Might Also Like