NEUVERITEĽNÉ: Žena utrpela nehodu v lese. Jej tri psy ju držali pri živote tri dni, kým neprišla pomoc!

Annette Poitrasová miluje prechádzky so svojimi tromi psami. Najmä dlhé prechádzky v lese. Práve počas takejto prechádzky v jednom z mnohých lesov v Britskej Kolumbii v Kanade sa pani Annette stala vážna nehoda – pošmykla sa na klzkom povrchu a utrpela vážne zranenie nohy.

Našťastie však mala po svojom boku verné psy, ktoré sa jej rozhodli pomôcť zo všetkých síl. Jeden z nich strážil majiteľku, druhý hľadal niečo na jedenie a tretí sa k nej túlil, aby ju počas silného dažďa zahrial.
Okrem toho psy vykopali v zemi malú jamu, kde sa pani Annette mohla zohriať. Žena vedela, že jej manžel má o ňu určite strach, a tak sa s ním chcela skontaktovať. Potom si uvedomila, že počas pádu sa jej telefón niekde stratil.

Až po troch dlhých dňoch prišla pomoc. Annette počula zvuk helikoptéry. Rozhodla sa odplaziť na čistinku. Tam ju našli a zachránili.

Pravdepodobne vďaka pomoci jej štvornohých priateľov sa ženu podarilo šťastne zachrániť napriek tomu, že bola podchladená. Aký krásny príbeh o tom, aké sú psy úžasné. Zdieľajte ho!

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com