NEUVERITEĽNÉ: Ukrajinská babička zabila osem ruských vojakov! Údajne im pripravila pirohy naplnené jedom!

Ukrajinská „babička“ zabila osem ruských vojakov?! Mala ich otráviť pirohmi!

Poradca ministerstva vnútra Anton Geraščenko zverejnil časť telefonického rozhovoru medzi okupantom a rodinou, v ktorom zazneli tieto informácie.

Senzačnú správu zatiaľ nemožno potvrdiť, ale bola zverejnená na sieti Telegram a vychádza z odposluchov telefonických hovorov Rusov, ktoré zverejnil Geraščenko. „Jedna babička nás pohostila pirohmi,“ povedal vojak v rozhovore. „Osem našich vojakov sa vráti domov v zinkových rakvách,“ dodal. „Počkaj, čím ťa pohostila?“ Osoba na druhej strane sa prekvapene spýtala. „Poďme!“ Vojak upozornil, že pochúťka je zjavne otrávená.

Hoci ťažko povedať, či takáto babička na Ukrajine skutočne žije, tento príbeh prinajmenšom podkopáva už aj tak podlomenú morálku ruských okupantov. Vojaci by si mohli dávať väčší pozor na to, aké jedlo ukoristia. Ukázalo sa, že na fronte sú pravdepodobne veľmi hladní.

 

Jedno z ruských obrnených vozidiel, ktoré ukrajinskí obrancovia zajali, obsahovalo veľké prekvapenie v podobe vojenskej kuchyne. Ruským vojakom na fronte jedlo veľmi nechutí. Vo vnútri obrneného transportéra boli len zemiaky, cibuľa alebo uhorky. Zábery boli urobené krátko po tom, ako prenikli informácie, že Rusi majú na fronte potravinové balíčky s prošlým dátumom spotreby.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com