NEUVERITEĽNÉ! Chlapec priniesol do školy niečo, z čoho zostali všetci šokovaní. Potom zo školy zavolali matke, tá stratila slová

Asi každá žena, ktorá má deti vie, čo je to za pocit ak sa ako číslo volajúceho objaví číslo zo školy. Vtedy začne pracovať predstavivosť na stopäťdesiat percent a v hlave začnú vznikať scenáre toho, čo všetko sa mohlo stať. Niečo podobné sa stalo aj Ladye Hobsonovej, matke 8-ročného chlapčeka Brylana. Keď jej zazvonil telefón, ako sa sama vyjadrila, čakala všetko.

„„Čakala som všeličo. Väčšinou volajú rodičom, keď dieťa náhle ochorie. Ale rátala som aj s pozvaním do kancelárie riaditeľa, lebo pri deťoch nikdy neviete, čo vám pripravia,“ napísala Ladye na sociálnej sieti.

Keď sa však dozvedela, že v ruksaku jej osemročného syna našli mŕtvu veveričku, nemohla tomu uveriť, pretože to by jej nikdy v živote nenapadlo.

„Váš syn dostal chuť na mäsové pirohy z veveričky. A postaral sa o to, aby ste ich mali z čoho pripraviť,“ vysvetlila učiteľka, ktorá túto absurdnú situáciu brala veľmi z nadhľadom. Ladye nevedela čo robiť a ako zareagovať, pretože ju to úplne dostalo. Snažila sa vysvetliť učiteľke, že o tom naozaj nevedela a netuší, ako sa to mohlo stať.

Keď po poludní prišla Hobsonová pre svojho syna, on jej s plačom vysvetlil, že veveričku našiel cestou do školy a naozaj chcel ochutnať tie pirohy z veveričky, o ktorých ocko hovoril.

„Samozrejme, že som to neriešila a nehnevala som sa na neho. A na takúto večeru môže zabudnúť, nič také nikdy variť nebudem,“ napísala Hobsonová na sociálnu sieť.

ZDROJ: cbsnews.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com