NEUVERÍTE, čo spravil vodič na D4: Myslel si, že je nenápadný? Už čelí následkom

Bratislavskí diaľniční policajti objasnili na základe oznámenia príslušného správcu komunikácie protiprávne konanie, ktorého sa dopustil ešte začiatkom júna tohto roku nezodpovedný vodič na diaľnici D4.
Ten krátko po 13.00h dňa 09.06.2021 ako vodič vozidla Hyundai Tucson zastavil na diaľnici D4 v smere do Dunajskej Stredy na tzv. “núdzovom zálive“. Následne z batožinového priestoru vybral vrece s rôznym stavebným odpadom a prázdne vrece od psích granúl , ktoré vyhodil ich do priekopy po pravej strane diaľnice. Vo vyhodení polystyrénu, ktorý mal v batožinovom priestore vozidla pripravený na vyhodenie do priekopy mu zabránilo pravdepodobne prichádzajúce vozidlo na diaľnici. Následne z miesta odišiel a pokračoval v ďalšej jazde.
Týmto konaním bola spôsobená škoda vo výške cca. 145 ,-€, a to z dôvodu zabezpečenia odpratania materiálu a smetí do kontajnera na stavebný odpad.
Policajti v tejto veci vykonali potrebné úkony, vodiča predvolali na príslušné policajné oddelenie a k danému skutku vypočuli. Následne po vykonaní potrebných úkonov spracovali Správu o o výsledku objasňovania priestupku. Tá bola následne predložená vecne a miestne príslušnému Oddeleniu životného prostredia Miestneho úradu v Bratislave.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com