Neutíchajúca veštba Nostradama pre ľudstvo: Bude rok 2022 najhorším za predchádzajúcich 100 rokov?

Astrology background with zodiac wheel astrology natal chart and the four elements of nature

Zdieľajte článok na

Už viac ako 450 rokov nie je medzi nami, ale jeho názory, odkazy a myšlienky, ešte stále žijú a pretrvávajú v nás ľuďoch. Francúzsky liečiteľ, kozmonaut a človek venujúci sa alchýmií Michel de Nostredame – pre väčšinu obyvateľstva Zeme známy ako Nostradamus, bol človekom, ktorého slová a vety figurujú v ľudskej mysli už niekoľko desiatok rokov bez zabudnutia.

Rozmach vodcu Nemecka, buržoázna revolúcia vo Francúzsku, ale aj súčasné veľké problémy Európy hroziace a pretrvávajúce teroristické útoky. Všetkými týmito predpoveďami sa Nostradamus zapísal do pamätí ľudí a takisto aj do dejín súčasného ale aj minulého sveta. Ako mohol práve on tušiť a predpovedať tieto udalosti? To nikto z nás nevie.

Hrozba ďalšej svetovej vojny?
O tretej svetovej vojne sa rozpráva v médiách už niekoľko desiatok rokov, zatiaľ však iba v rámci špekulácií a ničím nepodložených faktoch. Niektorí zainteresovaní ľudia tvrdia, že tretia svetová vojna už trvá a sme jej súčasťou. Už sám Nostradamus však predpovedal a považoval rok 2022 za ten, ktorý bude spôsobovať ďalekosiahle zmeny pre ľudské pokolenie a takisto za rok, kedy sa tretia svetová vojna naozaj začne.

Krajina galského kohúta a jeho rodné Francúzsko – práve tam sa majú uskutočniť začiatky bojov tretej svetovej vojny, ktoré sa odtiaľ rozšíria do ostatných krajín Európy a budú trvať až do vyčerpania – neuveriteľných 27 rokov. To však nebude ani zďaleka jediný problém, s ktorým sa ľudstvo bude musieť v nastávajúcom období popasovať.

Ničivé prírodné tragédie ešte horšie ako v minulosti – to je ďalšia predpovedaná hrozba. Snáď najhoršou predpoveďou je výbuch sopky Vezuv. To však ale zďaleka nie je jediné miesto, kde vzrastie seizmická aktivita. Predpovedaná hrozba platí aj pre krajiny Severnej Ameriky a dá sa povedať celého sveta – všetky tieto skutočnosti sa dajú považovať za pohrozenie životného prostredia voči nám ľudom.

Pozitívny charakter jeho predpovedí sa týkal predovšetkým pokroku v medicíne, dlhšieho života obyvateľov a vyvíjajúcemu sa pozitívnemu vzťahu medzi človekom  a prírodou – zo strany ľudí dôjde  k vnímaniu prírody ako vyčerpateľného zdroja. Ale aj v týchto predpovediach je istá možnosť iba hrozieb. Nostradamus predsa písal jeho články v troch jazykoch, ktoré preložiť bolo čiastočne pre vedcov namáhavé.

zdroj: ofigenno.com

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like