Neobvyklá dopravná nehoda: Na diaľnici sa prevrátil kamión plný vibrátorov a lubrikantu!

Diaľnicu I40 v americkom štáte Oklahoma museli na niekoľko hodín uzavrieť po havárii nákladného auta, ktoré prevážalo škatule s vibrátormi a lubrikantmi, po ktorej sa tovar so sexuálnou tematikou rozsypal po celej diaľnici.

Príspevok na Twitteri, opísal, aké produkty v nákladnom aute boli ako počiatočný klip správy získal viac ako tri milióny zobrazení a tweet získal viac ako 21 000 lajkov.

Zdá sa, že tento incident, pri ktorom nedošlo k žiadnym zraneniam, pobavil ľudí v sekcii komentárov na Twitteri, kde mnohí používatelia komentovali veselé vtipy týkajúce sa rozhádzaných dild a lubrikantov.

Jeden používateľ vyjadril smútok za tých, ktorí si objednali tieto konkrétne výrobky.

Povedali: „Je to paródia, cítim s tými desiatkami tisíc žien, ktoré netrpezlivo čakajú pri dverách na dopravcu, aby im priniesol ich „balík“.

V komentároch sa rozprúdila diskusia o tom, či sa predaj výrobkov uskutoční kvôli poškodeniu, ktoré utrpeli počas havárie, keď jeden muž poskytol svoj údajný odborný názor na túto záležitosť.

Uviedol: „V prípade, že by ste sa mali rozhodnúť, či chcete, aby ste sa vrátili do auta, alebo nie, tak by ste sa mali vrátiť do auta: „Pracujem v oblasti skladovania a prepravy, tieto budú vyhodené a poistenie bude uplatnené v plnej hodnote. Na sexuálne hračky a lubrikanty sa vzťahujú rovnaké hygienické normy ako na potraviny. Takže ich legálne nemôžu ďalej predávať.“

Jeden z používateľov mal predstavu o tom, čo je podľa neho správnym miestom určenia týchto výrobkov, a napísal: „Viem, že to nie je správne: „Tieto by sa nemali vyhodiť! Musia ich poslať aspoň do krajín tretieho sveta, preboha.“

zdroj: dailystar.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com