Nemyslite ani nikdy nehovorte o nikom negatívne. Rady od indického guru, ktoré vam obrátia život k lepšiemu!

1.Viera v lepší zajtrajšok:
Nie vždy sa človeku darí tak, ako by chcel. Niekedy je to len zlý deň, no občas zlé obdobie. Môže trvať aj týždeň, či mesiac. Dôležité je veriť, že zajtra bude lepšie. Treba sa nadýchnuť a povedať si, že príde niečo lepšie. Nemali by sme ani podceniť silu modlitby.

Nie je podstatné, či veríte v Boha, vesmír, škriatkov alebo víly, ak v niečo úprimne veríte Vyššia moc vždy nájde spôsob, ako želanie splniť. Netreba zabúdať, že trpezlivosť ruže prináša.

2. Rešpekt k samému sebe a ostatným:
Je nevyhnutné, aby sme mali v úcte nielen ľudí v našom okolí, ale aj samých seba. Mnohí to so sebavedomím preháňajú, avšak zdravé sebavedomie nikomu nemôže ublížiť. Práve naopak. Pomôže vám uvedomiť si vlastnú hodnotu a hodnotu iných.

Taktiež je nevyhnutné počúvať názory iných a nepresviedčať ich nasilu o svojej pravde. Je v poriadku, že každý považuje za dôležité niečo iné. Nie nadarmo sa hovorí sto ľudí, sto chutí.

3. Dokonalosť neexistuje:
Každý robí chyby. Nikto učený z neba nespadol. Perfektný človek nikdy nebol a ani nebude. Dôležité je nevyťahovať niekoho nedostatky pred ostatnými. Ohováranie je zákerné a nie zakaždým sa vypláca. Je potrebné zamyslieť sa aký obraz to vypovedá o nás samotných. Výsmešky ešte nikoho nespasili.

4. Vstúpte si do svedomia:
Ľudia sa často pokúšajú zmeniť človeka, pretože im na ňom niečo vadí. No otázkou je, koľkí z nich si uvedomujú vlastné nedostatky? Začnite od seba. Sústreďte sa na to, čo robíte sami a až potom súďte iných. Nájdite svoj duševný mier. Robte, čo vás baví.

Zmeňte vlastný život, vylepšite s čím nie ste spokojní. Len tak je možné ísť príkladom. Určite v tom niekto uvidí inšpiráciu a ovplyvníte ho tých správnym spôsobom.

5. Čo dáte to dostanete:
Karma a negatívne myšlienky fungujú ako bumerang. Takisto je to aj so správaním. Ak sa vy k niekomu chováte hrubo nemôžete očakávať, že vás za to budú nosiť na rukách. Čestnosť a úprimnosť sú vlastnosti, ktoré by mal poznať každý. Veď už rodičia tieto hodnoty učia svoje deti. Rovnako, ako hovoriť pravdu.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com