Nemecký lekár objavil nový účinný spôsob na chudnutie. Teraz ho používajú milióny ľudí na celom svete a skoro u každého funguje.

Zdieľajte článok na
  • 5
    Shares

Aj vy máte ten pocit, že sa vaša váha zvyšuje už len dýchaním čistého vzduchu? Potom informácie v tom článku sú pre vás, preto čítajte pozorne.

 

Nemecký lekár Dr. Jarvis, ktorý dlhé roky študoval metódy tradičnej čínskej medicíny, nedávno objavil účinný spôsob, ktorým dokáže schudnúť úplne každý.

Jarvis si zamiloval jablčný ocot a je presvedčený o jeho moci aj čo sa týka nadváhy. Ukážeme vám, ako ho konzumovať, aby ste sa konečne zbavili prebytočných kíl, znormalizovali svoj metabolizmus, zlepšili zdravie a omladili vnútorné orgány.

Ingrediencie:

– 1 PL vody (najlepšie neprevarená – filtrovaná alebo fľašková)

– 2 ČL jablčného octu

– 1 PL medu

– Štipka jedlej sódy

Postup:

  1. Všetko dôkladne premiešajte, aby sa vytvoril aktívny šumivý nápoj.
  2. Jedná sa o najšetrnejší spôsob, ako využiť jablčný ocot, ktorý je vhodný aj pre ľudí so zvýšenou kyslosťou, pretože sóda neutralizuje kyselinu octovú a užitočné stopové prvky sa nevyparia.

Účinky:

Voda s jablčným octom lieči príčiny problému, ktorý trápi všetkých ľudí s nadváhou. Zdravé zloženie krvi, optimálna rýchlosť produkcie červených krviniek a dobrý krvný obeh – blahodarné účinky užívania octu.

U ľudí, ktorí majú obezitu, je krvný obeh zvyčajne spomalený a často sprevádzaný anémiou. Slabosť, závraty, potenie – všetky tieto problémy sú im dobre známe. Jablčný ocot zlepšuje krv, urýchľuje a zlepšuje proces trávenia. Výsledok uvidíte už za 2 týždne!

Ako tento liek konzumovať, aby bol výsledný efekt maximálny? Jeden pohár denne vypite na prázdny žalúdok. Opäť bude platiť, že sóda uhasí kyselinu octovú a vy tak môžete bez problémov vypiť nápoj na lačný žalúdok.

Druhý pohár vypite približne 30 minút pred večerou. Počas konzumácie octu by ste zo stravy mali odstrániť múku, sladkosti a zamerať sa skôr na ovocie a zeleninu. Ešte lepšia je konzumácia surovej mrkvy a jablka, ktoré môžete zakomponovať aj do prípravy  šalátov.

Ocot neničí tukové tkanivá, ale pomáha zlepšiť stav celého organizmu. To je potrebné pri spracovaní sacharidov, ktoré sa okamžite dostávajú do krviniek a neukladajú sa na bokoch.

V prípade, že si zvolíte aj nízkosacharidovú stravu, liečba octom bude ešte účinnejšia! Chudnite bezbolestne a zdravo!

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

zdroj: takprosto.cc


Zdieľajte článok na
  • 5
    Shares

You Might Also Like