Návod ako schudnúť doma a bez diéty. Robte tieto veci a uvidíte ten výsledok!

Nesprávna strava vedie ku intoxikácii tela. To je jedna z hlavných príčin metabolických porúch. Všetci obézni ľudia majú problémy s trávením. Potrebujú nielen schudnúť, ale aj vyčistiť gastrointestinálny trakt a krv, aby ich telo mohlo správne fungovať. Ako schudnúť doma bez diéty

Pite detoxové nápoje:
Surové potravinárske vlákna vám dajú do poriadku tráviace procesy. Snažte sa piť najmenej jeden nápoj denne zo surovej zeleniny alebo ovocia rozmixovaného v mixéri. Môžete do nich pridať kefír alebo jogurt.

Konzumujte červené víno:
Pohár červeného vína denne zníži hladinu cholesterolu a pomôže bojovať proti infekciám močových ciest.

Aktívne uhlie:
Aktívne uhlie je spálené drevo, materiál organického pôvodu. Látka, ktorá absorbuje toxíny, ťažké kovy a dokonca aj jedy, absorbuje všetko, čo je zlé a odstraňuje ju z tela.

Voda s jablčným octom:
Jedna čajová lyžička jablčného octu stačí na pohár vody. Pite jeden pohár ráno pol hodiny pred jedlom.

Vylúčte rafinovaný cukor zo stravy:
Použitie rafinovaných výrobkov a umelých sladidiel vedie k nadmernej akumulácii glukózy v krvi. Zvýšená hmotnosť zvyšuje riziko vzniku cukrovky a kardiovaskulárnych ochorení. Keď prejdete na organický hnedý cukor, javorový sirup alebo iné prírodné sladidlá, ako je sušené ovocie, vaša túžba po sladkostiach začne klesať.

Jedzte organické produkty:
Ak žijete v meste, nakupujte výrobky buď na trhu od ľudí, ktorí ich vypestovali vo svojej záhrade a farme, alebo v eko-obchodoch. Existuje tu väčšia záruka, že vo vašej zelenine a mäse nebudú žiadne pesticídy ani antibiotiká.

Vyčistite vzduch v dome:
Pomôže pravidelné čistenie prachu, obyčajný čistič vzduchu alebo soľná lampa.

Pite zelený čaj a vzdajte sa kávy:
Káva obsahuje cafestol, ktorý zvyšuje hladinu cholesterolu. Zelený, biely alebo bylinný čaj pomáha predchádzať akumulácii zlého cholesterolu.

Používajte probiotické produkty:
Medzi ne patrí kefír, čistý jogurt, kyslá kapusta, zrelý syr, polievky, nátierky a tmavá čokoláda. Takéto produkty zlepšujú tráviaci trakt.

Pite ionizovanú vodu:
Je bohatá na molekuly aktívneho uhlia. Ionizovaná alkalická voda je silný antioxidant, ktorý dokáže neutralizovať voľné radikály.

Choďte do sauny a trénujte:
Pri potení sa telo prirodzene zbavuje toxínov. Snažte sa venovať aspoň jednému kardio cvičeniu každý deň a posilníte si tak obehovú sústavu.

Program čistenia organizmu doma by mal byť vykonávaný systematicky a pravidelne. Komplexný program čistenia tela bude fungovať, ak budete postupovať podľa všetkých jeho bodov.

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

ZDROJ: takprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com