Natočil krátky vianočný film, ktorý teraz vyvoláva na internete veľký rozruch. Každý chce, aby ho na budúci rok zamestnal veľký obchodný reťazec!

Phil Beastall má 32 rokov a pochádza z Gloucestershire v Spojenom kráľovstve. Profesionálne sa venuje produkcii nahrávok a práci kameramana.

V roku 2014 sa rozhodol natočiť krátky film s vianočnou tematikou. Ako povedal v rozhovore pre denník The Sun, „nápad na tento film sa mi zrodil v nedeľu. Chcel som urobiť niečo, čo by sa dotklo ľudí, najmä v dnešnej spoločnosti kariéry a materializmu, je potrebné pripomenúť, že rodina je na prvom mieste.“

A tak vznikol krátky film s názvom „Láska je dar“.

Teraz je to však video, ktoré na internete vyvoláva skutočný rozruch. Dôvod je celkom zaujímavý. Veľký maloobchodný reťazec John Lewis pripravil, ako každý rok, vianočné video a tentoraz sa rozhodol, že na reklamu svojho obchodu nasadí veľkú hviezdu. Bol to Elton John. Náklady na túto reklamu predstavujú obrovskú sumu 7 miliónov libier. Krátky film, ktorý vytvoril Phil Beastall, stál len 50 libier.

Keď Phil uvidel očarujúcu reklamu spoločnosti John Lewis, rozhodol sa video „Láska je dar“ prepracovať a zverejniť na sociálnych sieťach. Zdá sa, že reakcia ľudí prekonala všetky očakávania. Všetci sú jeho krátkym filmom nadšení a pod ním sa objavujú komentáre, že spoločnosť John Lewis by mala na budúci rok najať Phila Beastalla ako vianočného filmára.

Prečo je „Láska je dar“ taká úžasná? Pretože je to jednoduchý, ale veľmi dojímavý príbeh. Najdôležitejšie je však posolstvo. V honbe za darčekmi nezabúdajme, že na Vianoce je najdôležitejšia rodina a blízki.

Vo filme vidíme mladého muža, ktorý sa pripravuje na Vianoce. Keď nastane dlho očakávaná chvíľa, otvorí škatuľu, v ktorej má 10 kaziet. Poslednú vloží do starého walkmana a vypočuje si správu od svojej zosnulej matky. Počuje jej slová:

„Veselé Vianoce! Prešiel ďalší rok. Chcel som začať tým, čo som ešte nepovedal. Ďakujeme. Ďakujem, že ste si našli čas a spomenuli si na mňa. Po toľkých rokoch. Nemôžem uveriť, že čoskoro budeš mať 30 rokov. Chcel by som byť vedľa teba a vidieť, ako si vyrástol. Aký ste človek. Viem, že by som na vás bol hrdý. Toto je posledná nahrávka. Chcel by som sa s tebou rozprávať každé Vianoce, ale je čas, aby sme sa rozlúčili. Pamätaj, ako veľmi ťa milujem, a nikdy na to nezabudni. Vždy budem tvoja mama. Skôr ako odídem, chcem vám povedať o najšťastnejšom dni svojho života. V deň, keď si sa narodil.“

Teraz pošlite toto video všetkým, na ktorých vám záleží!

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com