Narodiť sa v znamení leva je obdivuhodná výhoda. Máte aj vy to šťastie?

Ľudia narodení v tomto znamení sú sebaistí a cieľavedomí. Vo svojom živote majú mnoho ambícií, za ktorými pevne kráčajú. Ich povaha je najčastejšie extrovertná a dokážu si v živote jednoducho vytvárať vlastné pravidlá a predstavy. Ich plány im nesmierne napomáhajú k dosiahnutiu stanovených ambícií.

1. Slnko– Lev je predurčený vládnuť pod vplyvom slnka. Najviac takýmto ľuďom vyhovuje teplé prostredie. Taktiež majú v sebe vynikajúce základy vodcovského typu. V spoločnosti to býva práve Lev, na koho sa sústreďuje všetka pozornosť.

2. Dôveryhodnosť– Ďalšou pozitívnou vlastnosťou Leva je, že býva lojálny. Ak sa na neho obrátite so svojím problémom, dokáže si tajomstvo nechať pre seba a môžete sa na neho spoľahnúť. Ak máte s ním nejaké nezhody, nebude sa pretvarovať, jednoducho s vami preruší kontakt. Prerušenie kontaktu však môže byť občas sprevádzané aroganciou. Neznamená to však, že nedokáže odpúšťať, hoci rana tam ostane.

3. Pamäť– Jednou z pozitívnych a zároveň negatívnych vlastností Levov je ich pamäť. Dokážu si zapamätať, že ste niečo dobré pre nich urobili, ale zároveň si dlho pamätajú aj tie ťažšie a nepríjemnejšie situácie v živote.

4. Štedrosť– Levy veľmi radi darúvajú darčeky svojmu okoliu. Avšak netýka sa to len hmotných vecí, ale aj ich energie a času. Pokiaľ vidia, že to skutočne potrebujete, sú ochotní sa vám venovať aj na úkor seba a nič za to neočakávajú.

5. Zábava– Ak chcete mať vtipného partnera, s ktorým sa nikdy nebudete nudiť, tak je Lev pre vás tým pravým! Svojím inteligentným humorom a dôvtipom očarí nielen vás ale aj celú spoločnosť.

6. Presnosť– Ak si myslíte, že je na každú akciu, mýlite sa. Hoci sa pozvať nechá rád, jeho účasť je veľmi neistá. Prezieravo si vyberá spoločnosť, ktorej účastníkom chce byť. Ak sa vám však podarí ho niekam dostať, môžete si byť istá, že to bude stáť za to!

7. Doma najlepšie– Hoci to tak možno nepôsobí, domov predstavuje pre Leva útočisko od každodenného kolobehu života. Rád sa vyvalí len tak na gauč, zapne si televíziu a otvorí fľašu vína.

8. Známe osobnosti v znamení Leva– Madonna, Arnold Schwarzenegger, Barack Obama, Andy Warhol, Hitchcock, Whitney Huston, Neil Armstrong, Jenifer Lawrence, Coco Chanel, Slash, Amelia Earhartová, Usain Bolt, JK Rowling, Napoleon Bonaparte…

9. Starostlivosť– Každý dobrý vodca sa musí postarať o to, aby sa jeho zverenci mali všetci dobre. Levy zabezpečujú preto svojej rodine a priateľom bezpečie a pohodlie. Ak niekto urazí jeho manželku či priateľku, pocíti čo znamená nahnevať Leva.

10. Milovník– Ako ženy tak aj muži tohto znamenia sú veľmi vášniví a milujúci. Dokážu ľúbiť bezhraničnou láskou a sex s Levom je vždy nezabudnuteľný.

11. Úspech– Levov úspech v živote sprevádza dôslednosť a sebadôvera. Ľahko sa preto dokáže zamestnať na vysokých pozíciách vo firmách či politike. Ak sa mu podarí dosiahnuť vytúžený úspech, mal by si dať pozor, aby sa jeho sebavedomie nezmenilo na pýchu, márnivosť a lakomstvo.

 

ZDROJ: geocult.ru

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com