Narodili sa s jedným telom a dnes žijú oddelene. Siamské dvojičky majú už 17 rokov, takto vyzerajú

Narodiť sa v jednom tele no napriek tomu žiť ako dve odlišné a samostatné osobnosti musí byť náročné. Na takýto život sú predurčené siamské dvojičky a to bez toho, aby sa tak samé rozhodli. Nie vždy je možné ich bezpečné oddelenie a možnosť na kvalitný samostatný život.

Siamský osud čakal aj na Kendru a Maliu Herrinové, ktoré sa narodili 26.02.2002. Tieto dievčatá sa narodili so spoločnou pečeňou, močových mechúrom, hrubým črevom a jednou obličkou. Vzhľadom na zdieľané orgány ich rodičia od začiatku vedeli, že operácia, ktorá by zabezpečila ich oddelenie by bola veľmi riskantná a nebezpečná.

ninjajournalist.com

 

facebook.com/Herrin TwinsIch matke dokonca jeden lekár odporúčal potrat, avšak viera v dobrý a kvalitný život jej dcér bola silnejšia ako rady lekárov. Aj napriek riziku sa rodičia týchto siamských dvojčiat rozhodli pre operáciu, pri ktorej mali oddeliť ich telá. Spoločne žili až do svojich štyroch rokov, no potom to prišlo. Jednalo sa o prvú operáciu, kde bolo možné oddeliť siamské dvojčatá s jednou obličkou.

Ich 26 hodinová operácia bola úspešná a dievčatá sú za rozhodnutie svojich rodičov veľmi vďačné. Dnes majú sedemnásť rokov a vďaka operačnému oddeleniu ich tiel môžu žiť kvalitný život. Napriek tomu, že majú len jednu nohu je ich sebavedomie veľmi vysoké a často zdieľajú videá zo svojho života a o svojom príbehu na sociálnych sieťach.

ZDROJninjajournalist.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com