Najväčší lámači sŕdc podľa horoskopu: POZOR na mužov narodených v týchto 3 znameniach!

Hľadáte pravú lásku a bojíte sa, že narazíte? V takom prípade sa pri randení vyhýbajte mužom narodeným v týchto troch hviezdnych znameniach. Podľa horoskopu patria títo muži k najväčším víťazom ženských sŕdc. Ak hľadáte skutočnú lásku, dajte si na ne pozor.

Strelec

Muži narodení v znamení Strelca vždy uprednostňujú svoje túžby a potreby pred túžbami a potrebami iných. Idú za svojimi cieľmi a robia to, čo ich baví – a pritom sa nepozerajú doľava ani doprava. Preto sa tak neradi viažu, pretože vzťah potláča ich slobodu a nezávislosť. Partnerský vzťah ich drží na jednom mieste a bráni im v rozlete, čo ich veľmi trápi.

Muži Strelci sú veľmi egocentrickí a vždy dávajú prednosť sebe. Ak vás odsunú na vedľajšiu koľaj a zlomia vám tým srdce, nikdy nepochopia, prečo vás to tak veľmi bolí. Je to preto, že Strelci majú málo empatie a nedokážu sa na veci pozerať z pohľadu niekoho iného.

Blíženci: Vo vzťahu sú ako premenlivé počasie

Ak ste vo vzťahu s mužom v znamení Blížencov, nikdy nebudete presne vedieť, na čom ste. Je to preto, že váš partnerský vzťah bude veľmi premenlivý. Niekedy vás Blíženci zasypú darčekmi a kvetmi, inokedy budete mať pocit, že na vás úplne zabudli.

Blíženci sú veľmi spoločenskí ľudia, neradi trávia viac času len so svojím partnerom. Muži v tomto znamení sú ako premenlivé počasie. Na jednej strane je príjemné s nimi chodiť, na druhej strane sa na nich nemôžete spoľahnúť, pretože vám môžu zlomiť srdce.

Vodnár: Rád flirtuje a je náchylný k nevere

Muži Vodnári vám môžu zlomiť srdce, aj keď ste s nimi stále vo vzťahu. Toto hviezdne znamenie sa pýši slobodou a nezávislosťou a rado sa uzatvára do vlastného sveta plného vlastných myšlienok a snov.

Muži v znamení Vodnára sú veľmi uvoľnení a radi flirtujú aj pred svojím náprotivkom. Ich postoj môže skĺznuť k nevere. Vodnári tiež vyžadujú, aby im partnerka poskytla priestor a slobodu v živote, čo môže ich partnerovi zlomiť srdce.

Zdroj: Yourtango.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com