Najväčší HOROSKOP pre všetky znamenia na mesiac APRÍL 2020. Zistite čo vás čaká.

Zdieľajte článok na

Baran

Barani, pripútajte sa! V apríli poletíte rýchlosťou svetla! Horoskop prezrádza, že hmlistý opar pochybností pretne Vaša žeravá myseľ ako blesk. Baran pochopí súvislosti, ktoré mu dlhú dobu nedávali žiadny zmysel. Vo apríli 2020 do seba jednoducho veci začnú zapadať ako dve časti zipsu, ktoré jazdcom pripnete k sebe. Barani, vzhľadom k tomu, že sa váš mozog zmení vo výkonný jadrový reaktor, odporúča horoskop zamerať sa na riešenie zložitých problémov v práci i doma. Nezabudnite ale na odpočinok, inak hrozí prehriatie a osud podobný Černobyľu alebo elektrárni Fukušima.

Býk

Horoskop na apríl Býkov vyzýva, aby oprášili minulosť. Môže to byť diplom zo štúdií, ktorým sa už nevenujete, zoznam zmazaných telefónnych čísel alebo fotografie z detstva. Dokonca aj staré šaty môžu prísť zase do módy. Práve vďaka minulosti si uvedomíte, kým ste dnes. Apríl 2020 je skvelým časom k tomu priznať si, že máte oveľa ostrejšie lakte ako predtým. Že sa teda Býk nebojí ozvať, keď Vám niekto spôsobuje príkoria, alebo keď cítite, že máte ideálnu príležitosť presadiť svoj talent.

 

Blíženci

Apríl u Blížencov podľa horoskopu odhalí krehkosť alebo pevnosť medziľudských vzťahov. Ukáže sa, či je láska skôr striebrom alebo zlatom Vášho života. Vedeli ste, že v starom Egypte bolo striebro cennejšie ako zlato? Egypťania považovali striebro za kosti a zlato za kožu bohov. Blíženci budú mať v apríli príležitosť ujasniť si, akú úlohu pre nich láska a vzťahy v živote znamenajú – či sú len povrchom (zlato) alebo pevnú kostrou (striebro). Horoskop tiež prezrádza, že veľmi dôležitý bude humor a schopnosť porozumieť vtipu. Blíženci, v apríli dokážte okoliu, že ste chodiacou oázou pokoja a že dokážete mávnuť rukou alebo sa rozosmiať aj nad seba pichlavejšou kritikou.

Rak

Apríl bude pre Rakov všetko ostatné len nie nuda. Vaše srdce bude žiariť ako žiarovka a vysielať energiu do celého sveta. Ak rozhlas vyhlási súťaž “moderátor mesiaca”, potom sa stane víťazom bezpochyby práve človek narodený v znamení Raka. Horoskop anticipuje, že Rak si osvojí schopnosť tíšiť bolesť druhých. Ak Rak v apríli narazí na niekoho, kto bezmocne kľačí, rozhodne mu pomôže vstať a vzpriamiť sa. Horoskop tak Raka ubezpečuje, že sa mu v apríli 2020 podarí prekonať problémy, ktoré sa za ním možno ešte vlečú z minulého roka. Tam, kde sa ostatní zastavia, bude mať Rak ešte dosť síl ísť o kus ďalej.

Lev

Lev v apríli dokáže rozvinúť obchodný talent a bude mať šťastie na trhoch všetkého druhu. Či už Vás zaujímajú akcie, dlhopisy alebo len chcete predať svietnik po babičke na Aukre, prípadne hľadáte výhodnú ponuku kuchynskej elektroniky – podľa horoskopu Leva úspech jednoducho neminie. Dajte si však pozor na obliekanie. Príliš výstredný šál alebo tričko je skvelé v prípade, že sa chcete s niekým zoznámiť. Avšak ak Lev chce len relaxovať v prírode, potom sa inšpirujte radšej u chameleóna alebo sovy (hoci Lev je predsa kráľom zvierat), ktorí vedia dokonale splynúť s okolím. aprílový horoskop podčiarkuje takisto schopnosť obratne zaobchádzať so slovami. Levy, dokážu lichotiť zákazníkom, nadriadeným aj milovanej osobe, navyše ešte formulovať svoje myšlienky.

Panna

Apríl bude u Panny podobný výstrelu z veľkého kanóna. Avšak Panny, neľakajte sa. Posolstvo horoskopu jasne hovorí, že sa nejedná o armádny útok, ale o hlučný sprievod slávnostných fanfár. Jednoducho povedané hviezdy sú Vám priaznivo naklonené, takže nech mienite robiť čokoľvek, pravdepodobne uspejete. Ranu ako z dela si predstavte čoby nečakaný a veľa oslnivý úspech. Apríl 2020 sa aj u skromnejších ľudí narodených v znamení Panny stane úrodnou pôdou, na ktorej činy vzklíčia a počas roka z nich potom vyrastie výživné obilie. Panny by snáď mali dať len pozor na bujnú fantáziu. Nezreteľný rozdiel medzi realitou a fikciou by Vám totiž podľa horoskopu mohol pokaziť nejaké dôležité rozhodnutie v oblasti obchodu či všeobecne investícií alebo financií.

Váhy

Váhy, ak ste niekedy túžili stať sa špiónom a akčným hrdinom, akých poznáte z amerických akčných filmov, potom iste oceníte apríl roku 2020. Ak máte podozrenie, že Vás nepatrične sleduje svokra, potom sa konečne podarí túto domnienku potvrdiť alebo vyvrátiť. A rovnako tak, ak milovaný náprotivok alebo dokonca nadriadený v práci prekračuje hranice Vášho súkromia, potom prichádza čas znovu ich vytýčiť. Horoskop na apríl hovorí, že nalinkujete zreteľne hranice, kam sa smie a kam už nie. Váhy by zároveň v apríli mali urobiť revíziu všetkých svojich sľubov ale tiež skontrolovať, kto čo ešte dlhuje Vám. Horoskop Váhy informuje aj o tom, že máte jedinečnú príležitosť usporiadať si novo život (odborne by sa povedalo “reštrukturalizovať”).

Škorpión

Podľa horoskopu na apríl 2020 bude na vzostupe objaviteľský talent Škorpióna. Je pravda, že Amerika už bola objavená Krištofom Kolumbom a žiadny nový svetadiel na Vás teda pravdepodobne nečaká, ale ak máte oveľa skromnejší cieľ, iste môžete užasnúť prekvapením. Nové myšlienky, ktoré načerpáte (alebo ktoré Vás napadnú), povzbudia krvný obeh Škorpióna. Láska a city takisto prebudia v Škorpiónovi prichádzajúcu jar oveľa skôr. Horoskop priznáva, že takisto bystré oko Škorpióna bude veľmi prísne hodnotiť vzhľad vecí a ľudí, na ktoré počas mesiaca narazíte. Buďte však zhovievaví a nekritizujte príliš. Krásne povzbudzujte a škaredému sa radšej len usmejte.

Strelec

Strelci, v apríli si dajte pozor na pevné nervy. Horoskop naznačuje, že občasná túžba niekoho zavraždiť by mohla byť silnejšia, než si teraz pripúšťate. Nie snáď, že by ste mali skončiť na lavici obžalovaných s doživotným trestom, ale úplne postačí, ak poviete niečo, čoho môžete navždy ľutovať (alebo aspoň do konca roka 2020). A to sa práve teraz môže ľahko stať. Strelci, ak sa teda niekedy bude schyľovať k výbuchu hnevu, rozhodne odporúčame ísť si napríklad zabehať, hodinu hrať na bicie, nasekať hromadu dreva sekerou, a alebo pretrhnúť v polovici telefónny zoznam. Vriacie objatie od milovanej osoby bude takisto lepšie ako čítanie tristo stránkovej príručky z oblasti psychológie.

Kozorožec

Boriť a tvoriť. Kozorožci, to sú dve kľúčové slová horoskopu, ktoré určujú rytmus na apríl. Kozorožec v tomto mesiaci dokončí niečo veľké a zároveň začne vymýšľať, kam sa vydať ďalej po zvyšok roka 2020. Prichádza čas zaujímavých návrhov, developerských projektov, ale takisto aj demolácie všetkého starého, čo už v živote nepotrebujete. Kozorožec by si mal dopriať viac ako jednu dlhú horúcu relaxačný kúpeľ, ktorá uvoľní myseľ i telo. Predstavujte si, že meditujete v rozkvitnutej záhrade. Len v ideálnej harmónii totiž narazíte na tie správne myšlienky. V apríli preberte šatník a dajte na charitu všetko, čo ste už dva roky nepriodeli na seba. Horoskop nabáda Kozorožca tiež, aby bol obozretný k nevere. Nechať sa zviesť bude jednoduchšie ako inokedy.

Vodnár

Vodnári, apríl pred Vás postaví niektoré zásadné otázky. Môže sa jednať o Vaše deti, zdravie alebo naopak o starnúcich rodičov. Horoskop naznačuje, že budete musieť prijať fakt, že pohár je lepší napoly prázdny než poloprázdny. Inak povedané, že nič nie je ideálne, ale že je potreba radovať sa z toho mála, čo máte, ako nariekať nad tým, čo všetko ešte nemáte. Pravdepodobne Vás nikdy nestihne osud miliardára, napríklad ropného magnáta, ktorý sa nudí na ranči v Texase. Na rozdiel od neho však viete o živote omnoho viac. Apríl ukáže, že silný vietor dokáže lámať stromy, alebo že sladké (hoci zavárané) ovocie je niekedy červivé. Vy si však poradíte s týmito i podobnými problémami. Vodnár by mal v apríli zbierať sily na celý rok 2020. Hľadajte harmóniu!

Ryby

Ryby, apríl bude podľa horoskopu taký skákacou gumovou loptičkou (možno aj bumerang). Ak ste si mysleli, že niektoré problémy možno jednoducho pokrčiť ako papier a hodiť do koša,apríl Ryby presvedčia o tom, že sa mnohé z nich dokážu vrátiť späť, práve ako veľmi pružná loptička. Aj ten sa po zahodení odrazí od tvrdé podlahy. Ryby, nemusíte však zbeleť ako krieda z nevoľnosti, dokonca nemusíte ani rudnúť zlosťou, musíte sa jednoducho zmieriť s tým, že riešiť zložité problémy je úlohou na celý život. Tak ako východná filozofia hovorí, že vlastne sama cesta je cieľ, taky aj Ryby by podľa horoskopu mali prísť na to, že život je ako kniha, kde každý deň obrátite len jednu stránku. Rok 2020 teda nie je reklamniu brožúrou, ktorú by ste prelistovali za pár minút. Apríl Ryby na toto chápanie sveta ideálne pripraví.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Zdroj: etarot.cz


Zdieľajte článok na

You Might Also Like