Najsilnejšie znamenia zverokruhu, ktoré majú predurčené byť vodcami. Patríte medzi ne aj vy?

Byť dokonalým lídrom nedokáže byť každý. Niekto je od narodenia obdarený týmito super-schopnosťami a niekto iný sa ich musí časom priučiť. Možno ste nevedeli, no iba 6 znamení zverokruhu je obdarených vodcovskými kvalitami.

Lev:
Vodca márnosti a pýchy. V prvom rade je to najviac ctižiadostivé a panovačné znamenie zverokruhu. Narodilo sa pod ním mnoho hysterických vládcov. Mnohí z predstaviteľov dostali moc na základe dedičstva. Okolo leva je vždy vidieť majestátnu auru. Svojou silou sa snaží získať univerzálnu úctu a pozornosť.

Čím viac skutkov vykonáva, tým vyššie smeruje. Je neodmysliteľnou súčasťou každej príležitosti preukázať svoje vysoké postavenie. Urobí hocičo len preto, aby získal slávu a súhlas.

So svojimi kolegami rád zdieľa svoje vlastné myšlienky alebo nové stratégie. Vo svojom živote je rodeným vodcom, ktorý je obdarený silnou energiou a absolútnou nebojácnosťou. Pokiaľ ho však nikto nepochváli, začne chradnúť a trpieť.

Baran:
Veľmi aktívny vodca. Má všetky dominantné črty a je obdarený úžasnými schopnosťami. So všetkou zodpovednosťou bude viesť kolegov a spolupracovníkov. Nemá strach z prekážok a vždy sa snaží dosiahnuť svoje ciele. Má vysoké ambície a je si úplne istý svojimi schopnosťami.

Preto sa snaží všetko dosiahnuť v čo najkratšom čase. Je obdarený nekontrolovateľnou vôľou a bez problémov sa mu každý podrobí. Niekedy však jeho snaha presahuje všetky hranice, ktoré od neho odtláča aj oddaný priateľ.

Kozorožec:
Usilovný vodca. Tento znak je zameraný len na úspech. Kozorožec zhromaždí všetky jeho najlepšie vlastnosti, vrátane trpezlivosti, odhodlania a zodpovednosti. Nikdy sa nevzdáva, napriek tomu, že iní už zložili ruky a stratili vieru vo víťazstvo. Nezastavia ich ani zranenia, takže vždy pokračujú v plnení pridelenej úlohy.

Na čom sa nezúčastňujú, sú dobrodružstvá. Dokonca aj najvytrvalejší vodcovia sú naprogramovaní do budúcnosti a sledujú svoje ciele. Všetko, čo robia, je neustále kontrolované a monitorované.

Váhy:
Vodca diplomacie. Hoci im hviezdna obloha nedala znamenie rozhodnosti, vytrvalosti a sebavedomia, ich sila spočíva v iných aspektoch. Títo zástupcovia sú virtuózni experti na rokovania. Dokonale zvládajú akúkoľvek situáciu, dokážu si pritiahnuť ostatných a dospievajú k spoločnému názoru.

Počas komunikácie sa vždy snažia vybudovať vzťah na dôvere. Sú veľmi otvorení a počúvajú. Nebojsa sa prevziať zodpovednosť za riadenie masy ľudí. Svojou stratégiou v tíme vždy zasejú priateľskú atmosféru so vzájomným porozumením.

Rak:
Vodca s vysokými nárokmi. Na prvý pohľad sa zdá, že títo predstavitelia so zraniteľnou dušou nemôžu mať vedúce vlastnosti. Ukázalo sa však, že prvý dojem klame. Sú výborne vybavení všetkými metódami manipulácie s ľuďmi. Nikdy nie sú otvorene konfliktní, no sú tak prefíkaní, že ich nikto nemôže chytiť a odhaliť v ich nečestnej hre.

Spočiatku sa môžu nachádzať v tieni, ale časom sa prejavia všetky ich vodcovské návyky. Je pre nich nesmierne dôležité vidieť hlavný cieľ, ktorý analyzujú a zistia, čo musia urobiť, aby ho dosiahli. Neustále sa snažia ďalej rozvíjať svoje vodcovské schopnosti a táto dokonalosť z nich robí ešte lepších vodcov.

Strelec:
Pozitívne naladený vodca. Toto znamenie začína prejavovať všetky svoje vodcovské kvality vždy počas otvoreného boja s konkurenciou. Keď majú problém, snažia sa mu buď vyhnúť alebo nájdu najjednoduchší spôsob, ako ho vyriešiť.

Nemajú strach zo súperenia, takže vždy konajú priamo a otvorene. S ich asertivitou dosahujú veľa aj napriek tomu, že musia byť prefíkaní. Ich nevyčerpateľné nadšenie im nedovoľuje, aby sa nudili a sedeli na jednom mieste.

V ich hlavách sa zbierajú najviac ambiciózne myšlienky a navyše sa neboja riskovať a premýšľať nad novými plánmi. Vždy veria v pozitívny výsledok. Veria, že ak zhromaždia všetku svoju silu, môžu dosiahnuť veľmi vysoké ciele.

ZDROJ: sovkusom.ru

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com