Najprv si ich nikto nevšímal, potom otec s dcérou spravili niečo, vďaka čomu sa hostia nestíhali čudovať!

Určite mi dáte za pravdu, že harmonický vzťah medzi otcom a dcérou nie je ničím nahraditeľný. Otcovia dokážu pred svoje dcéry urobiť prvé posledné. Sú to pre nich princezné a malé dievčatká, ktoré musia chrániť aj keď sú už dospelé. Pre dievčatá je zas pekný vzťah s otcom dôležitý pre celkový vývin a budúci sociálny život. Len s otcami môžu dievčatá zažívať zážitky, ktoré s nikým iným zažiť nemôžu.

Matky zväčša bývajú tie prísnejšie, tie s ktorými sú deti častejšie, avšak otcovia sú zas tí, ktorí sa starajú o tú zábavnejšiu časť výchovy. Pre otcov býva dospievanie ich dcér veľmi emotívne a preto si nechcú nechať ujsť žiadnu príležitosť patrične osláviť každé narodeniny.

Tak to bolo aj s oslavou dievčaťa menom Danielle, ktorá oslavovala svoje krásne trináste narodeniny. Jonathan, otec Danielle sa samozrejme postaral o to, aby oslava vyzerala úžasne a aby na nej boli všetci, koho má jeho princeznička rada. Nič na oslave však nenechali na náhodu!

Ako býva dobrým zvykom, otec s dcérou si spoločne aj pred všetkými zatancovali. Danielle mala krásne ružové šaty a jej otec elegantný smoking. Keď začali tancovať, všetci hostia si mysleli, že pôjde o klasický tanec ako na každej inej oslave. Mýlili sa.

Jonathan so svojou dcérou určite nechceli aby oslava vyzerala nudne a bez života, preto sa rozhodli nacvičiť si bláznivú choreografiu na rôzne populárne skladby. Hostia boli milo prekvapení a energia na oslave sa ich milým a energickým číslom poriadne rozprúdila. Na konci im zahrala pomalšia skladba a svoju choreografiu otec s dcérou zakončili pomaly a v láskyplnom rodičovskom objatí.

 

ZDROJyoutube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com