Najplachejšie znamenie zverokruhu prezývajú aj „diablov advokát“. Viete, ktoré to je?

Ako byť lepším človekom, prilákať šťastie či vo všeobecnosti zmeniť život k lepšiemu? Táto otázka pravdepodobne zaujíma veľa ľudí. Podľa astrológov toto všetko závisí od totemického zvieraťa, ktoré chráni svojho predstaviteľa pred zlým osudom. No existujú ľudia, ktorí sa dokážu prebíjať životom bez tejto ochrany. Dnes vám niečo povieme o jedinom znamení, ktoré nemá totemické zviera a sú to Váhy.

Charakteristika znamenia zverokruhu – Váhy:
Váhy majú len jedno zviera, ktoré možno považovať za ich symbol – včelu. Predstavitelia tohto znamenia sa vyznačujú starostlivosťou a organizáciou. Niet divu, že Váhy si rozumejú s ostatnými znameniami, ako napríklad s Blížencami, Levmi, Strelcami či Vodnármi. S predstaviteľmi týchto znamení zverokruhu si Váhy môžu budovať nielen nádherné priateľské, ale aj rodinné väzby.

Vždy snažia počúvať ostatných, reagovať na ich otázky, pochopiť problém a navrhnúť riešenia. V hádkach majú skôr neutrálnu pozíciu, a snažia sa sledovať všetko naokolo. Taktiež vedia uhasiť konflikt bez toho, aby sa prikláňali ku niektorej strane.

Váhy nesú prezývku „advokáti diabla“.

Pozitívny postoj a prirodzená citlivosť umožňujú Váham ľahko pochopiť okolitých ľudí. Majú vždy veľa dobrých priateľov a snažia sa vyhovieť každému. Spravidla však neúspešne. Aj oni sú iba obyčajnými ľuďmi a preto môžu byť občas rozrušení a nahnevaní.

V búrke emócií sú schopní vyjadriť všetko, čo sa hromadilo počas celej tej doby v ich srdciach. Keď sa Váhy naštvú – stačí počkať. Rýchlo nadobudnú sebakontrolu a niekedy ľutujú, že vybuchli neopodstatnene.

Vo vzťahoch Váhy neveria v lásku na prvý pohľad. Ale oceňujú city, teplo a pohodlie domova, takže okamžite hľadajú partnera, s ktorým si môžu vybudovať harmonický dlhodobý vzťah. Napriek absencii totemického zvieraťa sú Váhy schopné budovať adekvátne vzťahy s príbuznými, priateľmi a kolegami a tiež bez problémov postupovať na kariérnom rebríčku.

Slávne osobnosti, ktoré sa narodili v znamení Váh sú napríklad Margaret Thatcherová, Monica Bellucci, Brigitte Bardot, Will Smith, Oscar Wilder, Alfred Nobel, Michail Lermontov a mnoho ďalších známych osobností z minulosti i súčasnosti.

Čo si myslíte o Váhach? Splnili sa naše popisy s vašimi osobnými skúsenosťami?

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com