Najkrajší vianočný darček na svet! Muž po 60 rokoch zistil, že jeho najlepší priateľ je jeho brat!

Dvaja muži – Alan Robinson a Walter MacFarlane, ktorí sú najlepšími priateľmi už cez 60 rokov len nedávno zistili, že sú bratia. Poznajú sa ešte z čias, keď chodili do rovnakej základnej školy.

Pán MacFarlane, 74 rokov, nikdy svojho otca nestretol, zatiaľ čo pán Robinson, 72 rokov, bol adoptovaný a nikdy sa nič nedozvedel ohľadom svojich biologických rodičov.  Nakoniec zistili, že majú spoločnú matku. Dvojica kamarátov si nezávisle od seba urobila DNA test aby čo-to zistili o svojich predkov.  Pán MacFarlane použil špeciálnu stránku s DNA, ktorá priradí dve zhodné k sebe. Nakoniec jeho DNA priradila k identickému X chromozómu k používateľovi, ktorý mal prihlasovacie meno „Robi737“.

Pán Robinson použil rovnakú stránku. A tak zistili skutočnú pravdu.

„Toto je ten najkrajší vianočný darček, aký som si kedy mohol predstaviť. Mal som mladšieho brata, ktorého som stratil keď mal 19 rokov, a nemal som sesternice či bratrancov. Myslel som si, že nikdy nespoznám ani svoju biologickú matku.“

Pán Macfarlane sa narodil v roku 1943 v Honolulu. Jeho matka, Genevieve, ho plánovala dať na adopciu, ale jej rodičia sa rozhodli, že si svojho vnuka adoptujú. O 15 mesiacov neskôr, sa pán Robinson narodil v rovnakom meste a hneď sa ho matka vzdala a dala ho na adopciu takže nikdy nepoznal svojich rodičov.

Muži sa spoznali na základnej škole a stali sa z nich skvelí najlepší priatelia. Neskôr keď vyrástli a založili si rodiny, poslali deti do rovnakej školy a všetky sviatky trávili dve rodiny spolu.

zdroj: mirror.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com