Na talentovú súťaž nikdy nie je neskoro! 68 ročná dôchodkyňa to poriadne rozbalila!

S talentovými súťažami sa v poslednej dobe akoby roztrhlo vrece. Nie len u nás, ale na celom svete. Zväčša je väčšina z nás zvyknutá na to, že do týchto šou sa prihlasujú mladí ľudia, ktorí chcú preraziť a urobiť kariéru. O to viac dokáže zaujať človek, ktorý sa nejakým spôsobom vymyká týmto zabehnutým predstavám.

Tak to bolo aj s 68 ročnou dôchodkyňou Jenny Darrenovou, ktorá svojím vystúpením porote aj celej sále vybila dych! Keď sa pani ukázala na pódiu, pôsobila veľmi milým a pokojným dojmom. Zrejme väčšina z porotcov a divákov si myslela, že pôjde o nejaké nudné číslo milej dôchodkyne, ktorá si chce splniť svoj sen vystupovať pred ľuďmi.

Keď však začala svoje vystúpenie, porota nevedela, čo si má myslieť. Žena si začala vyzliekať ružový sveter a tiež dlhú sukňu, až kým nestála na pódiu v koženej sukni a čiernom priliehavom tričku. Potom sa spustila hudbu, do ktorej chcela Jenny spievať. Na pódiu to úžasne rozbalila a skladbu od ACDC Highway to Hell zaspievala ako pravá rockerka dušou aj telom.

68 ročná dôchodkyňa Jenny dokázala rozospievať a postaviť na nohy celú sálu a dokonca aj porotu. Všetci boli nadšení a najmä poriadne zaskočení z toho, čo si na nich nevinne vyzerajúca dôchodkyňa pripravila.

ZDROJ youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com