Na prvý pohľad sa jedná len o obyčajnú kresbu, no po 30 sekundách budete prekvapení! Sledujte toto neuveriteľné video!

Vždy som obdivovala talentovaných ľudí, najmä umelcov. Nielenže dokážu vidieť krásu takmer vo všetkom, ale ponúkajú ju aj ľuďom, v trochu inej podobe. Kórejsky umelec a ilustrátor s prezývkou Stonehouse sa rozhodol svetu ukázať svoje umenie.

 

Typickým znakom jeho tvorby je, že v kresbách zobrazuje celý život človeka. Pozrite sa napríklad na túto kresbu. Na prvý pohľad na nej nie je nič neobvyklé, no v skutočnosti si nedokážete predstaviť, ako vznikala a aký hlboký význam v sebe nesie.

 

Umelec dokáže premeniť dieťa na starého človeka. Keď sa pozriete na fotografie z vášho detstva, možno by ste ani nepovedali, že z takého malého dieťaťa môže vyrásť dospelý človek. Stonehouse tento proces ukazuje v etapách a vy pochopíte, ako sa menia vaše črty tváre, ako nadobúdate ženskosť či mužnosť a ako sa na vás podpisuje zub času.

 

Tento šikovný ilustrátor vie prekresliť jeden a ten istý obrázok, pričom v priebehu 3-4 minút nakreslí celý život človeka. Možno aj vďaka jeho práci si ľudia uvedomia, že život je krátky a preto by si ho mali užívať s láskou, radosťou a porozumením.

Svojimi náčrtmi ukazuje, že staroba je úplne v poriadku a život je večný. Každý človek ma svoje vlastné pokračovanie. Pozrite sa na nasledujúce video, ktoré vás určite bude fascinovať!

Čo hovoríte na jeho umenie? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: takprosto.cc

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com