Na prvý pohľad je táto mladá žena úplne obyčajná. Keď sa však postaví, vyrazí vám dych! Sledujte toto video!

Nikoho v detstve neminuli rozprávky a rôzne nadprirodzené bytosti, ktorým sme sa chceli podobať. Ako to však už na svete býva, aj v tomto môžeme nachádzať isté extrémy, ako je to v prípade tejto mladej ženy.

Frankie Cluneyová má 32 rokov. Pochádza z Anglicka no niečo je na nej veľmi výnimočné. Frankie, ako milovníčka rozprávok a mýtických postáv sa rozhodla, že sa od svojich 18 rokov nebude strihať. Tak sa aj stalo a dnes má táto mladá žena vlasy dlhé až po zem. Ako sama povedala, už od mala čítala rôzne príbehy o nadprirodzených postavách ako sú napríklad morské panny. Jej najväčší sen je dodnes stať sa morskou pannou.

Česanie jej zaberá niekoľko hodín do dňa. Ak si chce spraviť nejaký účes, musí používať pletacie ihlice. Okrem fenoménu týchto dlhých vlasov je na Frankie ešte niečo výnimočné. Od svojich trinástich rokov si totiž neumýva vlasy, pretože údajne má z toho fóbiu.

Užíva si však to, že neumyté vlasy absorbujú pachy, takže stále si môže predstaviť človeka, s ktorým bola vďaka vône na jej vlasoch. V súčasnosti sa Frankie venuje modelingu, v ktorom sú jej vlasy výnimočnosťou.

ZDROJ: youtube.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com