Na odstránenie všetkých usadenín v domácnosti použite tento zázračný recept!

Nech vás trápia akékoľvek usadeniny alebo vodný kameň, máme pre vás riešenie.

Pomocou tohto receptu získate skvelý prírodný domáci produkt bez škodlivých chemických zlúčenín, ktoré by sa mohli podpísať na vašom zdraví. Tento domáci čistiaci prostriedok použite na čistenie všetkého v kúpeľni. Najviac ho využijete na čistenie záchodovej misy, vane, sprchy a umývadla, ale môžete ho použiť naozaj na čokoľvek. Čistič je všestranný. Všetky suroviny, z ktorých sa výrobok vyrába, sú ľahko dostupné a hlavne lacné.

Recept na čistiaci prostriedok

Na prípravu čistiaceho prostriedku budete potrebovať 160 g jedlej sódy, 60 ml vylisovanej citrónovej šťavy, ½ litra jablčného octu a môžete pridať aj 15-20 kvapiek ľubovoľného esenciálneho oleja, ktorý kúpeľňu dokonale prevonia. Ak máte všetko pripravené, nič vám nebráni pustiť sa do samotnej výroby univerzálneho čistiaceho prostriedku.

Všetky uvedené prísady zmiešajte vo veľkej miske. Možno vás prekvapí, že zmes bude vytvárať chemické reakcie a začne napríklad šumieť, čo je úplne v poriadku. Keď máte všetky zložky v jednej miske, nezabudnite roztok dôkladne premiešať a uistite sa, že sa všetky sypké zložky rozpustili.

Keď sa všetko úplne rozpustí, nalejte zmes do kanistra alebo vhodnej fľaše s rozprašovačom a môžete začať čistiť. V prípade potreby stačí nastriekať prípravok na miesto, ktoré potrebujete vyčistiť, a zotrieť ho. Dokonale čistí vodný kameň a hrdzu, ktoré rozpúšťa a možno ich ľahko zotrieť handričkou. Okrem toho je tento čistiaci prostriedok aj dokonalým dezinfekčným prostriedkom, ktorý vyčistí naozaj všetko. Nebojte sa ho vyskúšať na čistenie bežného nábytku alebo kuchyne. Má univerzálne použitie a je vhodný na všetky povrchy v interiéri. Vyrobte si vlastný čistiaci prostriedok za zlomok predajnej ceny a pustite sa s chuťou do upratovania, váš domov bude žiariť.

zdroj: prosvet.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com