Na dnešnej dobe je úžasné to, že žena si nemusí vziať prvého muža, ktorého uvidí len preto, aby…

V osemdesiatych rokoch minulého storočia prišli dvaja muži s tvrdením, že muži žijú pod obrovským tlakom. Boli to Američania Tompson a Plek, ktorí tvrdili, že ženy sú veľmi náročné a to vytvára vo vzťahu všetky problémy.

Podľa nás, to ale nie je úplne pravda. Súčasné ženy nie sú mimoriadne náročné, skôr by sa dalo povedať, že sú realistické. Od mužov očakávame len jedno – aby zostali mužmi. Chceme vzťah, v ktorom sa pred problémami neuteká. Chceme mužov, ktorí nehľadajú novú partnerku len preto, že s tou nemajú na veci vždy rovnaký názor. A teda to, čo od nich chceme, je úplne jednoduché. Chceme zdravý a šťastný vzťah.

Podobný názor má aj spisovateľka Tamriko Sholi. Vo svojich knihách píše o tom, aký by mal byť skutočný muž, o vzťahoch mužov a žien, ale aj o vzťahoch dvoch dospelých ľudí celkovo.

„Prednedávnom som randila s mužom, ktorý mi povedal, že je ženatý. Ale ubezpečoval ma, že medzi ním a jeho ženou už nič nie je. Jednoducho vraj len majú dve malé deti a stále spolu bývajú a nerozvádzajú sa. Ja som mu to na povedala, že sa musíme prestať stretávať, ale že sa mi môže ozvať, keď sa rozvedie. Pretože inak to nemá zmysel.“
On mi na to odpovedal: „Keď mám niečo také spraviť, tak mi žena musí v prvom rade dokázať, že mi za to stojí. Že stojí za to, aby som sa všetkého vzdal a odišiel s ňou,“ a potom, keď som s ním nesúhlasila, tak dodal, že práve také neústupčivé a tvrdohlavé ženy ako ja nakoniec vždy zostanú samé.

Iný muž na inom rande mi zas povedal, že dúfa, že nemám príliš vysoké nároky. Nad tým som sa musela zamyslieť. Aké sú to vysoké nároky? Chcieť od muža, aby v noci nechrápal a nepocikával sa?
Zamyslela som sa nad tým, že som musela pracovať od trinástich rokov a vychovával ma len môj otec. Sám. A aj napriek tomu sa mala úžasné detstvo. Aké požiadavky by som teda mala mať? Podľa názoru toho muža očividne prehnané. Po tomto dialógu som požiadala čašníka o účet a chcela odísť preč. Muž sa ale odul začal ma urážať.

Na dnešnej dobe je úžasné to, že žena si nemusí vziať prvého muža, ktorého uvidí len preto, aby si mohla založiť rodinu, a aby nebola sama. Ženy totiž majú kopec záľub, priateľov a koníčkov. Dokážu žiť plnohodnotný život aj bez muža. A keď sa naučia byť šťastné samé so sebou, tak ten pravý príde, ani nebudú vedieť ako.  Väčšina žien chce mať rodinu, čo zahŕňa manžela aj deti. Ale často sa stáva, že keď uzavrú manželstvo dvaja, ktorí to chcú len preto, aby uspokojili blízke okolie, tak zvyčajne skončí katastrofou.

Šancu má len zdravý vzťah s vyspelým mužom. Takým, ktorý nepotrebuje hrať žiadne hry. A rovnako má zmysle len vzťah s vyspelou ženou. Nie každá žena si chce omotať muža okolo prsta a potom ho okradnúť.

Je jednoduché nechať sa zlákať vidinou vzťahu. Na prvých schôdzkach býva vždy prítomné flirtovanie, vášeň a túžba, ale treba si pripraviť aj na problémy a strasti, ktoré so sebou prináša každodenný život. Je váš partner ten, s ktorým budete vedieť fungovať?

Ľudia a blízki mi väčšinou hovoria, že keď stretnem toho pravého, tak to pôjde ako po masle. Ale ja už neverím na niečo také, ako je druhá polovička alebo ten pravý. Verím však, že existujú dospelí a vyspelí ľudia, ktorí vedia, čo chcú. Podľa mňa existuje len jedna požiadavka na muža: Aby žil skutočný, reálny život a nevybíjal si svoje komplexy na svojej partnerke alebo blízkych. Nechcem svojho partnera vychovávať. Chcem s ním žiť a užívať si život, objavovať svet.

Chcem partnera, ktorý má skutočné kvality. A nemyslím nimi veľa peňazí v banke a drahé auto. ,,Chcem muža, ktorý vie, čo chce“.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com