Muži prezradili kritéria, podľa ktorých posudzujú ženy! Budete prekvapené, čo ich skutočne priťahuje…

Ženy sa už odjakživa túžili páčiť mužom a aj muži ženám. Je to úplne bežný jav, ktorý nastáva v spoločnosti. Vychádza z našej prirodzenosti. Okrem povahových vlastností si všímame na potenciálnom partnerovi aj jeho vzhľad. Býva to tak, že v tomto ohľade sú muži omnoho kritickejší ako ženy. Tie sa mylne domnievajú, že stačí mať tváričku ako bábika a postavu ako modelka. Preto sme sa s otázkou na základe akých kritérií si vyberajú partnerku vybrali priamo za nimi. Naše zistenia vás šokujú!

– Postava:
Ak si myslíte, že muži hľadajú vyziabnuté anorektičky, tak ste na omyle! Keď muž vidí ženu, snaží sa predstaviť si ju ako matku svojich budúcich detí. Vychudnuté ženy majú možno svoje čaro, no chlap si vyberie skôr ženu so širšími bokmi a užším pásom. Je to preto, lebo širšie boky vzbudzujú dojem plodnosti a ženskosti.

– Úsmev:
Určite poznáte výrok, že úsmev je zadarmo no jeho hodnota je nevyčísliteľná. Skrýva sa v ňom hlboká pravda. Muži milujú ženy, ktoré sa vedia usmiať a aj zasmiať. Ak chodíte večne zamračené nečudujte sa, že vás chlapi obchádzajú. Je to jednoduché a navyše to má nesmierny efekt. Nezabudnite pri úsmeve na vaše zuby! Dávajte si pozor na zápach z úst. Žuvačku majte preto vždy pre každý prípad pri sebe! Hoci sa to nezdá, muži si na svojich priateľkách pozorne všímajú, či má čisté a zdravé zuby. Koniec koncov je to indikátorom zdravej ženy a tým pádom dobrého genetického materiálu pre budúce generácie.

– Pery:
Muži zbožňujú na ženách pekné pery. Ženy sa niekedy domnievajú, že muži najviac milujú plné pery. Preto si tie svoje dávajú rôznymi zákrokmi zväčšovať. Pravda je však taká, že mužom sa páčia stredné pery, no priťahujú ich aj tenké. Zvlášť ak si ich žena vie ozdobiť zvodným, červeným rúžom alebo voňavým leskom. Umelé pery ich údajne vôbec nepriťahujú.

– Oči:
Muži milujú veľké a zvodné oči. To je zároveň dobrá správa pre ženy nosiace okuliare! Okuliare totiž mierne oči zväčšujú a zároveň v nich vyzeráte inteligentnejšie a rozumnejšie. Oči sú zároveň niečo, na čo sa bude váš muž pozerať navždy, čiže špirála na ich zvýraznenie im len prospeje. S make-upom to však netreba preháňať. Teraz je modernejšia prirodzenosť.

– Postoj a držanie tela:
Nie nadarmo nám rodičia od malička pripomínajú, aby sme sa vystierali. Žena s pekným držaním tela pôsobí omnoho elegantnejšie a vábnejšie ako žena, ktorá sa neustále krčí. Dámy dajte si na to pozor! Princezné kedysi nosievali knihy na hlavách, aby sa naučili správnej a vznešenej chôdzi. Ak si myslíte, že len šaty ich robili takými krásavicami mýlite sa. Bol to aj ich postoj a držanie tela.

ZDROJ: brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com