Muž zostal znechutený svoju spolusediacou v lietadle. Za 2 hodiny sa za to nenávidel

Tento muž nastúpil do lietadla a sadol si na sedadlo k oknu podľa palubného lístka. Pohodlne sa usadil a pripravil sa na cestu z Tokya do Hong Kongu. Krátko na to si vedľa neho sadla žena a on bol v momente znechutený.

Takto opísal ich stretnutie:
,, Ahoj! Ako sa máš? „Žena sa usmiala a posadila sa vedľa mňa. Musela sa pomaly pretlačil k jej miestu a keď si sadla, zaplnila komplet celé dostupné miesto.

Tiež sa snažila pohodlne usadiť. Oprela svoju obrovskú ruku na spoločnú lakťovú opierku. Jej mohutnosť zaberala celý priestor okolo mňa. Zdesil som sa a otočil sa k oknu.

Naklonila sa ku mne a zopakovala svoj pozdrav pozitívnym, príjemným hlasom. Jej tvár sa týčila nad mojou hlavou, nútilo ma to obrátiť sa a pozrieť na ňu. ,, Ahoj, „odpovedal som so zjavným odporom.

Odvrátil som sa a pozrel sa z okna paluby premýšľajúc nad dlhými hodinami mojej cesty s týmto monštrom vedľa mňa.

Za pár minút som pocítil štuchanec. ,, Volám sa Laura. Som z Británie. A čo vy? Japonsko? “

„Malajzia“ vyštekol som.

„Ospravedlňujem sa! Prijmite moju úprimnú ospravedlnenie .. No tak, potrasieme si rukou. Keď budeme tráviť šesť hodín bok po boku počas tohto letu, mali by sme byť radšej priatelia, nemyslíte? „Veľkou dlaňou mi mávala pred mojou tvárou. Neochotne som jej podal ruku a stále som mlčal. Laura sa so mnou začala baviť. Nepripúšťala si moje nepriateľské reakcie. Vzrušene hovorila o sebe a o svojom výlete do Hongkongu, kam letela navštíviť svojho priateľov.

Vychrlila zoznam vecí, ktoré má v pláne kúpiť pre svojich študentov z internátnej školy, kde učila. Na jej otázky o mne som jej odpovedal jednoslovným odpoveďami. Ona na ne reagovala veľmi pokojne. Jej hlas bol teplý a veľmi príjemný. Bola ohľaduplná a ochotná, pri servírovaní jedál sa uistila, že mám dostatok miesta k jedlu. „Nechcem vás obmedzovať k mojej slonie veľkostí!“ Povedala s najväčšou úprimnosťou a pousmiala sa.

Na moje prekvapenie, jej tvár, ktorá ma doteraz odpudzovala, náhle žiarila mimoriadnym úsmevom. Laura bola zaujímavý rozprávač. Bola veľmi sčítaná v mnohých predmetoch. Od filozofie až po vedu.

Jej pripomienky boli vtipné a inšpiratívne. Keď sa naša téma rozhovoru obrátilo na kultúru, bol som príjemne prekvapený, mala inteligentný komentáre a dobre premyslené analýzy.

Počas nášho rozhovoru sa Laure podarilo, že všetci, ktorí šli okolo po palube, sa smiali jej vtipoch. Keď letuška prišla peo naše taniere, Laura povedala niekoľko vtipov o jej veľkosti. Letuška sa rozosmiala a chytila Lauru za ruku. ,, Vďaka vám mám skvelý deň! “
V najbližších niekoľkých minútach, Laura pozorne počúvala, čo hovorí letuška o jej problémoch s váhou. Letuška povedala: ,, Musím pokračovať v práci, prídem neskôr a porozprávame sa o tom. “

Spýtal som sa Laury, či už niekedy premýšľala o chudnutí.

„Nie. Prečo by som mala? “

Neobávate sa kardiovaskulárnych chorôb, ktoré prichádzajú s nadváhou?

„Vôbec nie. Choroby dostanete iba ak sa trápite kvôli svojej váhe. Vidíte reklamy na chudnutie, ktoré hovoria, že ak sa zachránite od kíl navyše, budete sami sebou. Je to predsa nezmysel! Človek je slobodný len v prípade, že je spokojný s tým, kto je a ako bude vyzerať kedykoľvek počas dňa a kedykoľvek počas roka! Prečo by som mala strácať čas nad nezmyselným chudnutím, keď mám toľko iných dôležitejších veci na práci a tak veľa priateľov s ktorými chcem tráviť čas? Jem zdravo a pravidelne chodím na prechádzky, ale predsa som taká. Narodila som sa, aby som bola veľká! V živote sú dôležitejšie veci než trápiť sa nad svojou váhou! “

Napila sa trochu vína. „Okrem toho, Boh mi dáva toľko šťastia, že potrebujem väčšie telo na aby som to všetko uniesla! Prečo by som mala schudnúť a stratiť svoje šťastie? „Zaskočený jej odôvodnením som sa usmial. Laura pokračovala. „Ľudia ma často vidia len ako tučnú dámu s veľkým poprsím, na ktorú by sa žiadny muž nikdy nepozrel. Vidí ma ako flákača. Myslia si, že som lenivá a nemám žiadnu vôľu. Mýli sa. „Zdvihla pohár pred prechádzajúcej letuškou. „Viac z veľkolepého vína, prosím.“ Sladko sa na letušku usmiala. „Sú tu skvelé služby. Boh žehnaj vám všetkým. “

Obrátila sa ku mne: „Som štíhly človek, vo vnútri. Som tak plná energie, že by ľudia neboli schopní držať so mnou krok. Toto veľké telo je tu, aby ma trochu spomalilo, inak by som všade naháňala muža! “

Naháňa aj muži vás? vtipne som sa opýtal. „Samozrejme, že áno. Som šťastne vydatá, ale muža stále priťahujem.

„Väčšina z nich má problémy vo vzťahu a potrebujú niekoho, komu sa môžu zveriť. Z nejakého dôvodu, chcú hovoriť so mnou. Myslím, že som mala byť poradca miesto učiteľa! “

Laura sa zastavila a povedala zamyslene: „Vieš, vo vzťahu medzi mužom a ženou je všetko tak zložité. Ženy sú uctievané a muži im hovoria „zlatíčko“ a ak zistí, že v niečom klamali, hneď im už škaredo nadávajú! Muži milujú ženy natoľko, že ich považujú za spriaznené duše, ale ak sa náhodou pozrú na svoje vybielené účty, už sú pre nich beštie! “
Fascinujúce rozhovor s Laurou mi celý let spríjemnil.

Čo ma najviac prekvapilo bolo to, ako Laura priťahuje ľudí svojou výnimočnosťou. Na konci letu, takmer polovica palubného personálu stála neďaleko našej uličky a smiali sa s Laurou.

Dokonca aj cestujúci okolo nás sa zapojili do debaty. Laura bola stredobodom pozornosti. Plnila kabínu pokojom a šťastím. Keď sme si na rozlúčku zamávali v príletovej hale na hongkongskom Kai Tak letisku, sledoval som ju ako pomaly smerovala k veľkej skupine ľudí.

Celá skupina sa k nej nahrnula a objala ju. Otočila sa mojím smerom a pozrela sa na mňa. Bol som ohromený. Laura bola najúžasnejšie žena, akú som kedy stretol v mojom živote.

Neuveriteľný príbeh, že? Je skvelé vedieť, že prvý dojem nás môže zmiasť a môže sa otočiť o 180 stupňov. Tento muž na to prišiel a uvedomil si, že skutočnú krásu na prvý pohľad neuvidíte! Podeľte sa o tento príbeh so všetkými svojimi priateľmi a rodinou!

zdroj: electropiknik.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com