Muž uvidel fotografiu dievčat na Facebooku a uvedomil si, že jeho manželka ju hľadá už 40 rokov!

Odlúčenie od detí je pre rodiča strašnou skúškou. To, čím si táto rodina prešla, je však naozaj ťažké si predstaviť.

Lani pochádza z Thajska. Pred 40 rokmi, keď mala len 18 rokov, stretla vojaka amerického letectva, ktorý bol umiestnený v jej krajine. Zamilovali sa do seba a čoskoro sa vzali. Manželia sa neskôr presťahovali do Ohia v USA, pretože jej manžel sa mal vrátiť do vlasti. Tam sa im narodila dcérka Starla. Neskôr sa manželia opäť presťahovali kvôli manželovej práci. Tentoraz do Anglicka, do Oxfordu. Tu sa im narodila druhá dcéra Jeannie.

Nanešťastie sa manželia rozviedli a Lani, ktorá nevedela dobre po anglicky, podpísala rozvodové papiere. Nevedela, že sa tým vzdáva svojich práv na deti.
Jej bývalý manžel odviezol dievčatá do USA a Lani hľadala svoje dcéry 40 rokov. Mala len fotografiu dievčat, ktoré mali vtedy jeden a dva roky.

Jeanne a Starla však na svoju matku nikdy nezabudli. Často sa na ňu pýtali otca, ale dozvedeli sa len toľko: „Povedal, že ona nevie dobre po anglicky, pretože je Thajčanka, a keďže sme Američania a on bol v armáde, povedal, že nám dokáže sám zabezpečiť lepší život ako ona,“ – Jeanne spomína v rozhovore pre ABC. Žena si tiež myslí, že jej otec ich chcel chrániť a bál sa, že ich stratí.

Potom sa stalo niečo nezvyčajné. Starla zrazu dostala nečakanú správu na Facebooku. Správa prišla od Laniinho súčasného manžela Marka Szarmacha. Muž napísal, že videl fotografiu Starly a Jeanny a že jeho manželka ich hľadá už 40 rokov. Ako spomína Mark, „Lani často plakala pred spaním a hovorila o svojich dcérach a o tom, že ich musí nájsť. „. Mark chcel pomôcť pri hľadaní a začal prehľadávať Facebook. Bohužiaľ, o dievčatách vedel len veľmi málo. Vedel, že ich otec pracoval v armáde a že ich priezvisko je Thomson, bohužiaľ, veľmi časté priezvisko. Asi po troch hodinách hľadania našiel Jeannin profil a začal si prezerať jej fotografie. Objavil tam fotografiu so svojou sestrou. Bola to presne tá fotografia, ktorú jeho žena nosila v peňaženke už 42 rokov. Fotografia, ktorú tak dobre poznal.

Lani a Mark cestovali do Kansas City, aby sa stretli s Jeannou a Starlou. Stretnutie sa nezaobišlo bez sĺz dojatia. Aké krásne stretnutie! Presvedčte sa sami vo videu nižšie:

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com