Muž si poranil ruku, keď sa snažil vyslobodiť svojho psa z rozpáleného auta. Nikdy neuhádnete, čo v tom čase robil majiteľ psa!

Napriek mnohým výzvam sa stále vyskytujú prípady, keď sú psy v horúcich dňoch ponechané v zatvorených autách. Na opísanie toho, aké nezodpovedné je takéto správanie, nestačia slová.

Takáto situácia sa nedávno stala v Albuquerque v USA. Gerasimos Kloni a jeho priateľka práve vyšli z reštaurácie, keď počuli z jedného zo zaparkovaných áut prenikavé kvílenie. Vtedy si všimli, že vo vnútri je pes, ktorý sa snaží dostať vzduch cez malú škvrnu v okne vozidla.

Okamžite zavolali políciu. Keď však služby nedorazili, pán Kloni musel urobiť dramatické rozhodnutie. Či ďalej čakať a možno byť svedkom toho, ako pes zomrie na úpal, alebo rozbiť okno a možno sa za to neskôr zodpovedať.

Nakoniec sa pán Kloni rozhodol rozbiť sklo. Nanešťastie si pri vyslobodzovaní psa poranil ruku. Psa sa našťastie podarilo zachrániť.

Po príchode polície sa objavil aj majiteľ psa a auta. Ukázalo sa, že muž v tom čase obedoval v reštaurácii. Teraz sa bude zodpovedať za týranie psa.

Pán Kloni je skutočný hrdina a hoci mu museli vložiť dva stehy, v podobnej situácii by konal rovnako. Bravo hrdinom, ako je pán Kloni!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com