Muž si adoptoval psa z ulice. Po niekoľkých dňoch nemohol uveriť vlastným očiam!

Americký pitbulteriér a americký stafordšírsky teriér sú psy, ktoré vyvolávajú veľa emócií – niektorí ich milujú, iní sa ich boja a obviňujú ich z tých najhorších vecí (a bohužiaľ, najčastejšie ich názor zdieľajú tí, ktorí s týmito psami nikdy nemali nič spoločné). Jon z New Yorku je našťastie svetlou výnimkou! Keď uvidel vyhladovaného psa, vzal ho domov a po niekoľkých dňoch bol veľmi prekvapený, našťastie pozitívne 🙂

Brinks, ako ho nazval Jon, je pes, ktorý sa… usmieva! Trvalo však niekoľko dní, kým si mladý Brinks dovolil prvý úsmev. Túlavé psy spočiatku nikdy neveria vo svoje šťastie. Boja sa, že ich niekto udrie, kopne, nechá bez jedla alebo opäť vyhodí na ulicu. Brinks očakával to isté, ale nakoniec si zvykol a svojmu novému majiteľovi venoval krásny úsmev, ktorý vidíte na fotografii 🙂

Roztomilý pes už má zástupy fanúšikov! Jon si nechcel nechať ten úžasný psí úsmev pre seba a… založil si účet na Instagrame. Brinks má už 21 000 fanúšikov, čo znamená zmenu názoru na tzv. nebezpečné plemená.

Jon sa smeje, že našiel najradostnejšieho psa na svete. Brinks sa z nejakého dôvodu usmieva – pretože je späť doma, jazdí so svojím majiteľom, vyhrieva sa na slnku… Dokonca sa usmieva aj počas spánku!

Na rozdiel od mnohých ľudí sa spoločnosť Brinks nesťažuje. Náladu mu nepokazí ani návšteva veterinára. Tento pes je šťastný, že žije!

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com