Muž schudol neuveriteľných 80 kg. Ako to dokázal a aké je jeho tajomstvo?

Tento muž jedol len pizzu a jedlá z rýchleho občerstvenia, napriek tomu sa mu podarilo schudnúť viac ako 80 kg. Aké je jeho tajomstvo?

Má 34 rokov, volá sa Anthony Brown a žije v Kalifornii. Nie je na tom nič zvláštne, okrem toho, že má veľmi originálnu a nezdravú stravu. Jeho strava pozostávala len z pizze, jedál z rýchleho občerstvenia a zemiakových lupienkov. Napriek tomu neuveriteľne schudol. Dlhých 13 rokov mal veľkú nadváhu, ale keď jeho milovaná sestra dostala cukrovku, rozhodol sa s tým niečo urobiť. Kedysi prijímal približne 8 000 kalórií denne, takže ich denný príjem znížil na 2 000. Začal cvičiť každý deň jednu hodinu, ale nevzdal sa svojho obľúbeného jedla, len znížil jeho príjem. Po dvoch rokoch odriekania a cvičenia prišla konečne odmena v podobe úbytku hmotnosti a neuveriteľnej premeny z neatraktívneho tučného muža na sexi pekného mladého muža.

Dúfajme, že v tom bude pokračovať, pretože by bola škoda zahodiť všetko, čo už dosiahol. A ak sa vám video páčilo, nezabudnite stlačiť tlačidlo „To sa mi páči“ a zdieľať ho sosvojimi priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com