Muž obvinil svoju manželku z nevery v deň ich svadby. Vyriešil to tým, že začal strieľať!

Po svadbe sa väčšina ľudí roztopí šťastím. Nie tak 30-ročný Američan, ktorý cestou zo svadby obvinil svoju novomanželku z nevery. Muž potom vytiahol zbraň a zastrelil dvoch ľudí. Žena vyviazla bez zranení, pretože pred ním včas utiekla.

Devin Jose Jones, ktorý odchádzal zo svadby, stál v kolóne na moste cez rieku Mississippi v New Orleans. Bol v aute so svojou novomanželkou a priateľom, ktorý šoféroval.

Muž obvinil svoju životnú partnerku, že mu bola práve neverná s priateľom za volantom. V hneve vystúpil z auta a začal na nich strieľať. Zasiahol vodiča do nohy, uviedla televízia Fox8live.

Ženích zranil aj ďalšieho vodiča stojaceho v kolóne, ktorý s celou záležitosťou nemal nič spoločné. Guľka ho zasiahla do ruky.

„Som s rodinou v nákladnom aute a ukrývame sa! Mám pripravenú zbraň pre prípad, že by sa strelec priblížil k môjmu autu,“ píše sa v príspevku Mobiny Smithovej. „Modlite sa za nás a za všetky rodiny na tomto moste.“

Manželka nahnevaného ženícha využila zmätok a utekala k sanitke, ktorá prišla na most kvôli dopravnej nehode. Uchýlila sa k nemu. Jones sa rozbehol za ňou a búchal na dvere vozidla, aby sa k nej dostal. Medzitým na miesto dorazila polícia a zatkla ho.

Obvinili ho z pokusu o vraždu, ublíženia na zdraví, nezákonného použitia zbrane a poškodenia majetku. Zranenia dvoch zrazených osôb, ktoré boli prevezené do nemocnice, neboli vážne.

„Toto bude v prvej desiatke, možno dokonca v prvej päťke najšialenejších vecí, ktoré som za 33 rokov videl,“ povedal šerif Mike Tregre. „Som rád, že nikto nezomrel,“ dodal.

 

zdroj: fox8live.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com