Muž našiel strateného psa na poli, ale až potom si všimol, že pes nie je sám!

Zoznámte sa s čiernym labradorom menom Bo. Asi netreba zdôrazňovať, že Bo je rozkošný, pretože každý čierny labrador je rozkošný.

Bo tiež miluje dobrodružstvá, ako sa mohli presvedčiť jeho majitelia. Okrem dobrodružstiev Bo rád spoznáva aj nových priateľov.

V noci si rodina Krierovcov všimla, že ich milovaný labrador chýba. Okamžite začali pátranie. Ako hovorí majiteľka Bo Lura Krier v rozhovore pre The Dodo: „Stále sme ho hľadali.

Na druhý deň rodina dostala informáciu, že na poli vzdialenom takmer 10 km od ich domu pobehuje pes, ktorý zodpovedá Boovmu popisu. Laurin manžel Kyle okamžite nasadol do auta a odišiel na určené miesto. Ukázalo sa, že urobil dobre, keď si vzal o niečo väčšie auto.

Na mieste sa ukázalo, že Bo skutočne behá po ihrisku. Ale nie je sám! Spolu s ním boli na poli aj ďalší pes a… kozu. Ukázalo sa, že Kyle ich veľmi dobre pozná. Pes a koza boli Ozzy a Libby, ktorí patria susedom manželov Krierových. O chvíľu neskôr mal Kyle Krier v aute dva psy a kozu.

Nie je úplne jasné, kto z trojice prišiel s nápadom na divoký výlet do neznáma. Našťastie sa zvieratá vrátili k majiteľom celé a zdravé. Pozrite si video, ako boli nájdené:

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com