Muž, ktorý sám vychovával svojho syna, prestal chodiť do práce. Jeho kolegovia odhalili pravdu a urobili niečo, čo všetkých dojme!

Rok 2016 nebol pre Andreasa Grafa dobrý. Tento príbeh je však plný nádeje a dokazuje, že dobrí ľudia existujú. Dúfame, že inšpiruje aj vás.

Jeho synovi Julianovi bola v roku 2016 diagnostikovaná leukémia. Chlapec musel stráviť niekoľko mesiacov v nemocnici. Jeho manželka mala problémy so srdcom a koncom roka 2016 zomrela. Zúfalý otec si zobral voľno, aby mohol byť so synom v nemocnici. Chcel požiadať svojho zamestnávateľa o neplatené voľno. Vtedy sa jeho kolegovia v práci rozhodli zasiahnuť.

Zamestnanci spoločnosti Seidel sa rozhodli urobiť niečo úžasné pre mužov. Až 700 z nich pracovalo nadčas, aby ho mohli darovať Andreasovi.

Spolu odpracovali takmer 3 300 hodín. Riaditeľ spoločnosti Andreas Ritzenhoff je na svojich zamestnancov právom hrdý. Niektorí zamestnanci odpracovali pre svojho kolegu až 30 hodín.

Andreasa toto gesto nesmierne dojalo. Vďaka nim môže tráviť čas so svojím chorým synom. Dúfame, že malý Julián nad touto zákernou chorobou zvíťazí! Ak vás tento príbeh dojal, zdieľajte ho.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com