Monika Beňová to už nevydržala a posiela Matovičovi drsný odkaz: Pre TOTO nechce odísť!

Podľa Moniky Beňovej sa premiérovi Matovičovi nechce vracať do parlamentu, lebo si chce užívať pohodlie v bavoráku, chce mať ochranku a vlastný sekretariát.

Jej status prinášame v plnom znení:

Pekný podvečer, milí priatelia.
P.premiér má podľa médií záujem, byť teda aspoň vicePremiérom. Keďže však nič konkrétne nevie robiť, tak si vymyslel nové “portfólio”: vicepremiér pre boj proti korupcii.
Neviem, tvrdili že korupcia nebude, tak neviem proti čomu to vlastne IM chce bojovať. Ide zrejme skor o to, že do parlamentu sa mu vrátiť nechce, lebo predsa len, štátny bavoráčik 24/7, sekretariát, ochranka a pocit vlastnej doležitosti, to žiaden parlament neprekoná.
Keďže však takýto post neexistuje, bude ho treba “vytvoriť” a k tomu patria nemalé náklady. Na priestory, na personál, na ten bavoráčik a pod.
A to všetko v čase, keď štátna pomoc pre občanov v princípe neexistuje a stále viac ľudí nevie, z čoho platiť základné životné výdavky.
Vytvorenie podobného úradu je zároveň vyjadrením nedovery ministrovi vnútra a aj prezidentovi PZ. Oni majú totiž v kompetencii túto agendu.
A aby toho nebolo málo, tak odstúpivší členovia vlády sa nechali inšpirovať a tak do týždňa vy sedeli vo vláde opať, v princípe na akomkoľvek ministerstve. Veľmi pekne.
V koalícii si rozumejú tak dobre, že predseda NR SR dnes prerušil na týždeň zasadnutie zákonodarneho orgánu.
No a napriek tejto tragikomédii, ktorú predvádzajú, svorne tvrdia že chcú vládnuť ďalej. Všetci. Spolu. To je tak absurdné , že absurdnejšie boli už len predčasné voľby v ČR počas prvého predsedníctva Českej republiky v Rade EÚ.
Ja teda navrhujem, aby si p.premier vytvoril úrad vicepremiéra pre Zajtrajšky v ktorých uvidíme čo bude.
PS: na Cenu Európskeho občana, ktorú každoročne udeľuje EP som navrhla našich lekárov a zdravotný personál.
PS2: na tých celá vláda akosi zabudla v návale záchrany vlastných miestočiek.

Pekný podvečer, milí priatelia.

P.premiér má podľa médií záujem, byť teda aspoň vicePremiérom. Keďže však nič konkrétne…

Uverejnil používateľ Monika Beňová Utorok 23. marca 2021

zdroj: FB Monika Benova

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com