Mojím snom bolo vydať sa za muža, ktorý je starší odomna o 34rokov. Napriek všetkým hrozbám od otca

19 ročná Michaela Matson sa zasnúbila s 53 ročným Williamom Malderom aj napriek nesúhlasu jej rodičov po tom, ako sa spoznali vďaka istej aplikácii v telefóne.

Michaela sa vyjadrila, že je neskutočne zamilovaná do šoféra nákladného auta. Mesiace komunikovali cez telefón predtým, než sa stretli tvárou v tvár. Po tom, ako Michaela o tomto vzťahu povedala rodičom, prišla o svoj pas, ktorý jej zobrali a poslali ju k psychológovi. No ona sa rozhodla nevzdať, vybavila si nový pas a letela 1,500 míľ aby mohla byť so svojou druhou polovičkou v Alberte v Kanade.

O dva mesiace neskôr na zasnúbili, no zosobášiť sa rozhodli až na ďalší rok, nech sa jej rodičia s tým zmieria. Dvojicu si v spoločnosti často mýlia tým, že ich prirovnávajú k “otcovi a dcére“ a neberú ich ako budúcich manželov.

Michaela, ktorá študuje fotografovanie, sa vyjadrila: „Keď som prvýkrát uvidela Williamovu fotku, pomyslela som si, aký je pekný a hneď ma zaujal. Páči sa mi jeho nos, je trošku krivý – pretože jeho mama mu ho zlomila, keď bol ešte dieťa – a má tie najkrajšie bledohnedé oči na svete. Keď sme si po čase začali písať viac a viac, uvedomila som si, že som doňho zamilovaná. Volávali sme si veľmi často, ak nie aj 3-4 krát za týždeň v závislosti od jeho práce či môjho rozvrhu. On urobil prvý krok tým, že mi povedala, že ma miluje. Ja som mu to povedala o mesiac neskôr “

Michaela pokračuje: „Mojím plánom bolo odísť za ním a nepovedať o tom nič mame, možno by som zanechala len nejaký list. No môj chlap mi povedal, že jej to mám povedať, predtým ako odídem. Neskôr som sa to chystala oznámiť aj otcovi a bola som vydesená, lebo som ho nevidela nikdy nahnevanejšieho. Povedal, že so mnou už nikdy neprehovorí, pokiaľ budem pokračovať v randení s Williamom. Potom som musela zájsť za psychológom, ktorý súhlasil s mojimi rodičmi v tom, že by som mala randenie s Williamom ukončiť. Vždy keď som si s ním písala, otec sa ma opýtal, či sa rozprávam s tým kúskom ho***. Musela som si vybaviť nový pas a ušetriť nejaké peniaze, aby som sa mohla k nemu presťahovať. Akonáhle som ho uvidela na letisku, pustila som svoje kufre a utekala som, bola som taká nadšená, že môžem jeho nádhernú tvár konečne vidieť naživo. Cítila som sa pri ňom, akoby som ho poznala roky, a keď sa ma opýtal, či chcem byť jeho ženou, automaticky som povedala áno. Nedokázala by som si predstaviť lepšieho muža ako jeho. Chcem sa zosobášiť budúci august alebo september, chceme trošku počkať, nech si na to rodina zvykne. Rodičia to pomaly začínajú akceptovať so slovami, že „je to môj život“ a nechcú ma stratiť.

Michaela povedala, že si všíma ako sa ľudia tvária či reagujú na jej vzťah s niekým starším než je ona. Taktiež si ich cudzinci mýlia, márne si mysliac, že sa jedná o otca a dcéru.

„Od ľudí sme ani nič iné nečakali, vieme, že takýto veľký rozdiel je nezvyčajný, ale je to náš život a snažíme sa takéto veci nevšímať si. Je vtipné, ako vás ľudia dokážu odsúdiť ešte pred tým, než vôbec vedia, kto ste. Neskrývame náš vzťah a taktiež si prejavujeme lásku na verejnosti.

Michaelini priatelia nechápu, ako môžu mať niečo spoločné dvaja ľudia, medzi ktorými je taký vekový rozdiel.

Michaela dodáva: „Možno sa tu nezdá, ale je tu veľa vecí, ktoré máme spoločné. Vlastne máme toho viac spoločné, než nemáme. Zbožňujeme európske jedlo, drahé autá a hudbu. Hrám na husliach a William niekedy aktívne spieval. Nevieme sa dočkať, až budeme zosobášení.“

zdroj: mirror.co.uk / Caters News Agency

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com