Môj manžel ma podviedol po dlhých 30tich rokoch manželstva. Takto som sa zachovala a radím to aj ostatným ženám!

Zrada je jedným z najčastejších dôvodov rozpadu rodiny a následného rozvodu. Dokonca aj v staršom veku sú muži schopní podviesť svoje ženy, pri hľadaní nových dobrodružstiev. Prečo je tomu tak? Čo by mali ženy urobiť, aby zachránili rodinu, ktorá je na pokraji kolapsu?

Čo robiť, keď vás manžel podvádza:
Ako sa správať, keď vás manžel podvedie? Rodinní psychológovia poskytujú zopár univerzálnych rád, ktoré by mala vedieť každá žena.

Netrápte sa:
Niekedy žena jednoducho vie, že ju manžel podvádza, no uprednostňuje mlčanie a tvári sa, že je všetko normálne. Zároveň však trpí, cíti sa nepokojne a nechce aby sa ich rodina rozpadla. Je lepšie manželovi objasniť situáciu a postaviť manžela pred výber. Muži nemajú radi zásadné zmeny, a tak polovica tých, ktorí na chvíľu opustili rodinu kvôli milenke, sa vrátia späť.

Neverte všetkému:
Často sa stáva, že žena dostane klamlivé informácie z pochybných zdrojov. Nemali by ste veriť svojej fantázii, lebo tá si občas dokáže vymyslieť všeličo. Neponáhľajte sa a najprv si všetko overte.

Nebuďte impulzívne:
Impulzívne mladé dámy sa po dozvedení o nevere chcú stretnúť so svojou súperkou, pozrieť sa do jej očí a vytrhať jej vlasy. Lenže pamätajte si, že na pozadí jemnej a pokojnej milenky, budete vyzerať hysterická a šialená. Manželia sa po ťažkom dni vždy radi utiahnu do náručia žien, ktoré sú pokojné.

Nepodveďte manžela na oplátku:
Ak žena chodí na dovolenku, aby si začala nejaký románik a tak sa pomstila mužovi a cítila sa žiadúca, potom môže očakávať, že ju bude čakať nepríjemná situácia doma. Takto si muža určite neudržíte a budete sa cítiť ako použitá hračka. Nič tým nevyriešite.

Neodpúšťajte ľahko:
Aby si zaslúžil odpustenie, mal by sa nesmierne snažiť. Nie je dobré, ak urobí hocičo zlé a napriek tomu ho vy čakáte s otvorenou náručou. Potom to bude robiť stále, však prečo nie, keď mu vždy odpustíte a on sa bude môcť vrátiť späť?

Súhlasíte s týmito typmi ako zachrániť troskotajúce manželstvo? Stalo sa vám už niečo podobné? Dajte nám vedieť.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com