Mladé dievča začne spievať, keď sa k nej zrazu pripojí Tom Jones. Aký nezvyčajný duet!

The Voice má pre talentovú šou nezvyčajný vzorec, pretože účastníci sa zúčastňujú na konkurzoch naslepo. To znamená, že porotcovia môžu posudzovať len ich hlas, nie to, ako vyzerajú. Až keď porotca vyjadrí želanie prijať účastníka do svojho tímu, môže sa otočiť a pozrieť sa, ako účastník vyzerá.

Na konkurze naslepo pre britskú verziu šou sa zúčastnila Bethzienna Williams, ktorá predniesla pieseň Cry to Me, ktorú pôvodne naspieval Solomon Burke. Pieseň bola použitá aj vo filme Dirty Dancing.

Jedným z porotcov tejto šou je Tom Jones, umelec, ktorého asi netreba predstavovať. Jeho hlas je veľmi dobre rozpoznateľný a piesne ako „Sex Bomb“ a „Shes a Lady“ pozná takmer každý.

Toma Jonesa zaujímalo najmä to, prečo si Bethzienna vybrala práve túto pieseň. Keď dievča prezradilo, že miluje film Hriešny tanec, porotkyňa prezradila, že miluje aj túto pieseň. Potom celé publikum začalo žiadať Toma Jonesa, aby zaspieval….

A tak môžeme byť svedkami živého vystúpenia veľkej hudobnej hviezdy a účastníka talentovej súťaže. Okrem toho ide o úplne improvizované predstavenie.

Tom Jones dokazuje, že je žijúcou legendou, a pre mladú Bethziennu je splneným snom vystupovať po jeho boku.

Presvedčte sa sami:

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com