Minister Naď: Tým, ktorí o COVID-e pochybujú odkazujem – nechcite sa o ňom presvedčiť na vlastnej koži!

Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO)

Celý príspevok tu:

PO DNEŠNEJ KONTROLE MI LEKÁRI DOVOLILI NA PÁR HODÍN DENNE A V ŠETRIACOM REŽIME NASTÚPIŤ DO PRÁCE. JE FAJN BYŤ SPÄŤ
Som rád, že prvý pracovný deň v roku 2021 začínam už aj ja (opäť) pracovne, no v miernom tempe. Ďakujem všetkým, ktorí ma na diaľku zásobovali pozitívnou energiou, telefonátmi či správami. Mám sa už lepšie a úprimne som sa na návrat do práce tešil. Som však ďaleko od optimálnej kondície. Chce to ešte čas.
Ku návalu povinností a do každodenného kolobehu sa pustím pomaly a zodpovedne, pekne krôčik po krôčiku. Dnes som bol na kontrole a veľmi si vážim, že mi lekári dovolili fyzicky prísť do práce aspoň na pár hodín. Na začiatok si ešte určite dám pomalšie tempo, preto prosím tých, s ktorými komunikujem o osobnom stretnutí, aby mali trpezlivosť. Ďakujem aj kolegom, ktorí mi pomáhajú ako sa dá, aby bol chod ministerstva bezproblémovo zabezpečený.
Tým, ktorí dodnes o COVID-e pochybujú odkazujem – nechcite sa o ňom presvedčiť na vlastnej koži, sám to naozaj nikomu neprajem. Dávajte na seba pozor. Mal som 14 dní v kuse vysokú teplotu, obojstranný zápal pľúc ma trápi aj teraz, rovnako ako bolesti a aj slabosť. Ale ako mladý človek som tým najhorším snáď prešiel. Iní toľko šťastia nemali
Tak teda rozumne naspäť do práce. Majte krásny deň a nezabudnite chrániť seba a aj ostatných.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com