MIMORIADNE: Zatiaľ je obsadených len 63% odberových tímov. Matovič však stále verí, že sa ešte zdravotníci nájdu

K včerajšiemu  večeru (29. 10.) bolo plne obsadených 4900 odberových tímov pomocným personálom, pričom len 63 percent z nich bolo plne obsadených potrebnými zdravotníkmi.

Na sociálnej sieti facebook to uviedol premiér Igor Matovič . Verí, že sa obsadenosť zdravotníckym personálom ešte zvýši.

„Naďalej dôverujeme slovenským zdravotníkom a veríme, že obsadenosť zdravotným personálom sa dnes ešte výrazne zvýši. Poďme preto všetci urobiť maximum,“ napísal Matovič.

Celý príspevok premiéra Matoviča si môžete prečítať tu:

Dnes ráno prebehlo mimoriadne zasadnutie vlády, kde nás minister obrany informoval, že k včerajšiemu večeru bolo plne obsadených 4 900 odberových tímov pomocným personálom … avšak zatiaľ len 63% z nich bolo plne obsadených potrebnými zdravotníkmi.

Naďalej dôverujeme slovenským zdravotníkom a veríme, že obsadenosť zdravotným personálom sa dnes ešte výrazne zvýši. Poďme preto všetci urobiť maximum.

Nerobme si už prosím naschvály. Ukážme všetci spolu, že v rozhodujúcej chvíli zaberieme spolu za jeden povraz a dokážeme to. V inom prípade, nám zostáva v rukách už len totálny lockdown a ten si nikto z nás nepraje.

Nebojte sa, vláda vie presne, čo robí a sme pripravení na všetky situácie, ktoré môžu cez víkend nastať.

 

zdroj: Igor Matovic

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com